Giresun

CHP’DEN RECEP YAKAR’A OKKALI CEVAP

"BULANCAK'TA YARATTIĞIN KAOSLAR İÇİN ÖNCE ÖZÜR DİLE, HADDİNİ AŞMA"

Bir süre önce CHP Bulancak İlçe Başkanlığı görevine atanan Rehber Kesik, yaptığı ilk açıklamada Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar’ı hedef aldı. Kesik, Gara operasyonu sonrasındaki açıklamalarında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştiren Yakar’a geçmişte bir astsubayla yaşadığı polemik ve ettiği hakaretler üzerinden yüklendi.
“BULANCAK ADININ HER TÜRLÜ MECRADA KİRLİ ANILMASINA VESİLE OLDU”
“Seçildiği günden bu yana Bulancak adının her türlü mecrada kirli olarak anılmasına vesile olan sayın Yakar, ne partimizin ne de Genel Başkanımızın adını ağzına alabilir. Önce kendi işinize bakın sonra bize sataşın” diyen CHP İlçe Başkanı Kesik, yazılı açıklamasındaki sözlerini şöyle sürdürdü: “13 vatan evladı askerimiz, polisimiz ve istihbaratçılarımız kaçırıldığında sesini çıkarmayanlar, şehitlerimiz üzerinden algı yaratmaya çalışıyorlar. Senin askerimize karşı hal ve hareketlerini, kullandığın üslubu daha dün gibi Bulancak halkı hatırlamaktadır. Siz önce başkan olduğunuz ilçede yarattığınız kaoslar için vatandaşlardan özür dilemesini bilin. Haddinizi aşmayın”.
Rehber Kesik, Yakar’a, “Partimizi terör örgütleri ile aynı kefeye koyarak itibar suikastınıza halkımız asla müsaade etmeyecektir. Bu zorlu kış günlerinde ilçemizde evine ekmek götüremeyen insanlardan haberiniz var mı?
Bu pandemi döneminde çalışmayıp ihtiyaçlarını karşılamayanlardan haberiniz var mı?
Siz önce kendi işinize bakın, Sonra bizi eleştirmeye kalkın” diye seslendi.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir