logo

reklam

CHP’DE TIĞLI YÖNETİMİ TESLİM ALDI

26 Aralık tarihinde yapılan kongrede Giresun Cumhuriyet Halk Partisi Giresun İl Başkanlığı görevine seçilen Necati Tığlı ve yöntetim kurulu üyeleri devir-teslim töreni ile görevlerine başladı. 

 

 


chp giresun  il başkanıİl başkanlığında yapılan törende, eski Sinan Kitapçı CHP bayrağını yeni seçilen Tığlı’ya teslim etti.

Kitapçı, yeni il yönetim kuruluna başarılar dilerken, Necati Tığlı, “teslim aldığımız bu bayrağı en üst mertebeye taşımak için elimizden geleni yapacağız"diiye konuştu. Törende ayrıca, İl Başkanı Necati Tığlı tarafından eski İl Başkanları Eşref Karaibrahim ve Sinan Kitapçı’ya teşekkür plaketi verildi.


kerim aksu talip dervişoğlu

Belediye Başkanı Kerim Aksu ise partinin emektar isimlerinden Talip Dervişoğlu’na teşekkür plaketi takdim eetti. DSC_1094

YOĞUN KATILIMLI TÖREN…

Törene önceki dönem merkez ilçe başkanı Burak Bektaşoğlu ve yönetimi, eski il başkanı Aykut Gezmiş, CHP Merkez İlçe Başkanı Hakan Türker;eski milletvekilleri Selahattin Karaahmetoğlu,Rüştü Kurt, eski yeni il, ilçe yöneticileri, meclis üyeleri, kadın ve gençlik kolu başkanları milletvekili adayları tam kadro katılırken, çok sayıda partili üyeler de hazır bulundu. Böylece kongreler sonrasında birlik ve beraberlik mesajı verildi

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+1 = ?