logo

reklam

CHP ÜYELERİ DELEGELERİNİ SEÇTİ

Cumhuriyet Halk Partisi'nde ilçe kongrelerinde ve önseçimde oy kullanacak merkez ilçe delegeleri, hafta sonu yapılan seçimlerle belirlendi.

Parti il binasında yapılan seçimlerde, Giresun merkezde 223 mahalle delegesi,76 köy delegesi belirlendi.  CHP'li üyeler mahallelerden 388, köylerden ise 33 ön seçim delegesini seçtiler.  


Bektaşoğlu eşi ile oy kullandıCHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu da eşi Zeki’ye Bektaşoğlu ile birlikte partiye gelerek Güre Mahallesi delegeleri için oy kullandılar.

BURAK BEKTAŞOĞLU: “DELEGELERİMİZİ KUTLUYORUM”

CHP Merkez İlçe Başkanı Burak Bektaşoğlu, “seçimler tamamen biz parti yöneticilerinin dışında mahallelerimizde yapılan değerlendirmelerle oluşturulan listeler üzerinden gerçekleşti. Çoğu mahallede tek liste vardı. Ben ve arkadaşlarım seçimin hiçbir aşamasında müdahil olmadık, parti tüzüğümüze, yönetmeliklere uygun bir seçim yapılmasının koşullarını hazırladık. Üyelerimizin takdiri ile tecelli eden bir seçim olmasına çalıştık” dedi.
Seçilen delegeleri kutlayan Bektaşoğlu,”Seçilen arkadaşlarımız sorumlu oldukları mahalle ve köylerde ve diğer görevlerinde partimizi en iyi biçimde temsil edeceklerine inancımız tamdır. CHP bu seçimlerle birlikte kurultay takviminin en önemli aşamasını gerçekleştirmiştir. Buna katkıda bulunan üyelerimize teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

????????????????????????????????????CHP’nin kongre takvimine göre;  ilçe kongreleri 20 Kasım'da başlatılarak ve 6 Aralık tarihinde bitirilecek. İl kongreleri ise 10 Aralık 2015 tarihinde başlatılacak ve 3 Ocak 2016 Pazar günü sona erecek.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+2 = ?