AktüelUlusal

CHP PARTİ OKULU KURDU

Cumhuriyet Halk Partisi Giresun ve Ordu il, ilçe, başkan ve yöneticileri, kadın ve gençlik kolları başkanlarının katılımıyla parti okulu kurarak eğitim çalışması başlattı.

 

 

 

DSC_2541

CHP Parti Okulu Eğitmeni Eğitimci Kursunda katılımcılara, CHP Mersin Milletvekili, Parti İçi Eğitimden Sorumlu Genel Başkan Başdanışmanı Prof.Dr. Aytuğ Atıcı tarafından Sandık Örgütlenmesi Eğitimi başlığı altında bilgiler verildi

Giresun Belediyesi nikah salonundaki eğitim öncesinde partilere hitap eden CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, parti içi eğitimin önemine dikkat çekerek, “CHP’nin başarısı bu tür eğitimlerden geçiyor. Seçimler öncesinde yapacağımız bu çalışmalar başarı oranımızı yükseltecektir. Aytuğ kardeşim çok değerli ve önemli bir siyasetçi.  Kendisiyle TBMM’de başarılı çalışmalar yapıyoruz. Onu burada görmekten mutlu oldum. Bizlere yararlı bilgiler aktaracaktır” dedi.????????????????????????????????????

Bektaşoğlu,” AKP’nin bütün politikaları iflas etti. İlk seçimde gidiciler. İlk seçimde CHP iktidar olacaktır. Buna hazırız. Onların artık halka anlatacağı bir şey kalmadı. Oysa bizim insan haklarından demokrasiye, halkın refah ve mutluluğunu hedefleyen pek çok konuda konuşacak sözlerimiz var. Halkına karşı alnı ak olan tek parti CHP’dir” diye konuştu.

????????????????????????????????????

Daha sonra Milletvekili Atıcı, partililere slayt sunumu eşliğinde bilgiler verdi.
Kursun son bölümüne Belediye Başkanı Kerim Aksu da katıldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir