Giresun

CHP MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞI ADAYLIK YARIŞI BAŞLADI

Cumhuriyet Halk Partisi Giresun İl Başkan Yardımcısı Ahmet Nejat Karaibrahim, 18 Ocak 2020 tarihinde yapılacak merkez ilçe kongresi öncesinde yoğun katılımlı bir törende, aday olacağını açıkladı.CHP MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞI ADAYLIK YARIŞI BAŞLADI

Parti lokalinde gerçekleşen toplantıda konuşan Karaibrahim,” Partimizin bir neferi olarak 2015′ ten bu yana İl Başkan Yardımcılığı görevini yürütüyorum. Önümüzdeki dönemde Merkez İlçe Başkanlığı görevine talip oldum. Bunu da burada sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyorum” dedi.

Ahmet Nejat Karaibrahim, yaptığı konuşmada, ” Bizler ülkemizin istikbali, çocuklarımızın geleceği için önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ ün yolunda yılmadan, usanmadan yürüyoruz, yürüyeceğiz. Gece gündüz, partimiz iktidara getirmek için üyelerimizden, delegelerimizden aldığımızı yetkiyi en y şekilde kullanıp; halkımıza hizmet etmek için yola çıkmış bulunuyoruz. Ben değil, biz anlayışı ile partimizi büyütmek, ülkemize ve çocuklarımıza umut olmak için yola çıktık. Daha da önemlisi ne biliyor musunuz sevgili dostlar; birbirimizi sevmek zorundayız, bu sevmek sözcüğünü kalbimize yerleştirmeliyiz”diye konuştu. 

Karaibrahim, iktidarı da eleştirerek şunları söyledi: ” İktidar, ülkemizde temel hak ve özgürlükleri yok etmiştir. Devlet kurumları parti kurumları haline getirilmiştir.Yani hukukun üstünlüğü değil Erdoğan’ ın üstünlüğü hakim kılınmaktadır.Bu vahim tablodan ülkemizi kurtarmak da partimizin görevidir. İstanbul’ da başardık, Ankara’ da başardık hep birlikte Türkiye genelinde de başaracağız.”

CHP MERKEZ İLÇE BAŞKANLIĞI ADAYLIK YARIŞI BAŞLADI
TÜRKER KUTLADIKaraibrahim’i ilk kutlayan halen merkez ilçe başkanlığı görevini yürüten Hakan Türker oldu. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir