logo

reklam
22 Ekim 2015

CHP KEŞAP’TA GÖVDE GÖSTERİSİ YAPTI

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, CHP Milletvekili Bülent Bektaşoğlu ile birlikte Keşap’ta seçim çalışmasına katıldı. İlçedeki Pazar yerini gezen Bektaşoğlu ve Aksu, esnaf ve halktan yoğun ilgi gördüler.  DSC_1552

Milletvekili Bülent Yener Bektaşoğlu,burada basına yaptığı açıklamada,  1 Kasım’ın Türkiye Cumhuriyeti’nin varlığı için önemine dikkat çekerek, her kesin geleceği için sandığa gitmesini istedi. Bektaşoğlu “Ülkemizi yangın yerine çevirdiler. Her gün acı ile uyanıyoruz. İyi giden tek bir şey yok. Son olarak 102 yurttaşımız hayatını kaybetti. Başbakan çıkmış ‘bombalar patlayınca partisinin oyunun arttığı anlamına gelecek açıklamalar yapıyor. PKK vardı şimdi de IŞİD’i başımıza bela ettiler” dedi..  

CHP Milletvekili, “sadece Keşap’ta değil, Giresun’un her tarafında CHP’nin oylarının hızla artığı görülüyor. İlk defa bu seçimde kararsız seçmen yok. AKP’yi götürmeye kararlı bir seçmen var” dedi.

Belediye Başkanı Kerim Aksu ise seçimlerin demokrasinin bir sınavı olduğunu belirterek “1 Kasım’da sandık gelecek. Bütün seçme hakkı bulunan hemşehrilerimin oy kullanmaları çok önemli. Geleceğimiz için, ülkemiz için, çocuklarımız için oylarımızı kullanalım. Son zamanlarda yaşanan bu manzaraları hiç birimiz hak etmiyoruz. Birlikte olursak, bizlere bu olumsuzlukları yaşatanları koltuklarından kaldırırız. Her birimizin kullandığı oy geleceğimizi belirleyecektir” şeklinde konuştu.

DSC_1625

CHP’nin Keşap’taki seçim gezisine, İl Başkanı Sinan Kitapçı, milletvekili adayı Sevgi Utlu Güngör ve kalabalık bir partili gurubu katıldı. 

DSC_1558DSC_1605DSC_1587DSC_1566

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+6 = ?