logo

reklam
10 Ağustos 2015

CHP İL BAŞKANI:AKP TARİHE GÖMÜLECEK

CHP Giresun İl Başkanı Sinan Kitapçı, “13 yıllık iktidarda kalan AKP halkın 7 Haziran’da halkın verdiği mesajı anlayamamış gözüküyor. Millete adalet ve kalkınma masalı anlatan iktidar baştan aşağıya kendilerini kalkındırdılar” dedi.

“Son günlerde Ekonomi Bakanı’nın nasıl kalkındığını ibretle izliyoruz. Baştan aşağıya kalkınmada önemli bir başarı sağlamış olan AKP kimlerin nasıl kalkındığının ortaya çıkacağı endişesi ile iktidara yapışmış durumda” diyen Kitapçı yayınladığı basın açıklamasında şunlara yer verdi; “Giresun’da fabrikalar kapanmış, insanlar işsizlikten göç etmiş kimin umurunda. AKP’nin Giresun’a yaptığı en büyük eser SEKA konutları olacak. Belki de en büyük yatırımları. Eğer yapıştıkları iktidar ellerinden gitmezse stadyumda, beton eserleri yükselecek. Giresun’a kültür merkezi yaptıramayan AKP kadroları yıllardır “Çotanak Arena” projesi ile halkı kandırdıklarını zannettiler.

13 yılda ne stadyum yapabildiler, ne de spor salonu. Şunu çok merak ediyorum. AKP kadroları bu tablo karşısında ne düşünüyor? Bir zamanlar elinde “Çotanak Arena” proje fotoğrafı olanlar şimdi nerede?

Betoncu AKP iktidara beton attığını zannediyor.  Artık AKP devri sona ermiştir. Milletimiz AKP’yi yakın takibe almıştır. Bir zamanlar iktidarlarının bitmeyeceğini zannedenler tarihin sayfalarında kaldılar. AKP’de en kısa zamanda tarihin sayfalarında hak ettiği yeri alacaktır.”

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+8 = ?