GenelGiresun

CHP GENEL BAŞKANI PİRAZİZ’DEYDİ…

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanlığı Seçimleri kampanyasını Giresun’da sürdürdü.Kılıçdaroğlu'nun ilk durağı CHP'nin seçim kazandığı tek ilçe olan Piraziz'di…

Piraziz’de  parti aracının üzerinden halka seslenen Kılçdaroğlu,   Ekmeleddin İhsanoğlu'nu  desteklene gerekçelerini söyle açıkladı:"Biz tarafsız, şaibesiz, geçmişi temiz bir adam aday olsun istedik. O isim işte Ekmeleddin İhsanoğlu'dur. Düzgün adam, az konuşur öz konuşur. Her kesime sıcak mesajlar verir. Biz bu aday için 9 parti uzlaştık. O nedenle İhsanoğlu dedik. Herkesi sandığa davet ediyorum. Refah, barış, kardeşlik, ekmek için Ekmeleddin diyoruz"

BAŞKAN GÖRGÜLÜOĞLU'NA ZİYARET…

DSC_9932Konuşmasının ardından CHP'li belediyeyi ziyaret eden Kılıçdaroğlu, Başkan Hüseyin Görgülüoğu’dan hizmetleri ve sorunlarına ilişkin bilgi aldı.

DSC_9928

 Burada kendisine ‘dede’ diyen Çocukları seven ve onlarla hatıra fotoğrafı çektiren Kılıçdaroğlu, "Maşallah. Sizde iki Torun var. Bizde şimdilik bir tane var ama inşallah sayısı artar" dedi.

Bu sırada partililerden biri, "3 Torun mu istiyorsunuz?" diye sorunca Kılıçdaroğlu, "3, 5 istiyoruz ama kararı onlar verecek tabi" ifadesini kullandı  

Kılıçdaroğlu anı defterine ilçeyle ilgili görüşlerini yazdı ve Başkana başarılar diledi. Hüseyin Görgülüoğlu da CHP Genel Başkanına plaket sundu.

DSC_9938Kılıçdaroğlu, ilçede bir parkta da oturarak halkla sohbet etti ve onların sorunlarını dinledi.  . 

CHP Genel Başkanının gezisine,genel mekez yöneticilerinin yan sıra, böge milletvekilleri, Giresun Milletvekili Selahattin Karaahmetoğlu, Belediye Başkanı Kerim Aksu, CHP İl Başkanı Eşref Karaibrahim ve partililer katıldı. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir