Giresun

CHP BULANCAK İLÇE BAŞKANI NECMİ SIBIÇ ERKEN SEÇİM ÇAĞRISI YAPTI

CHP Bulancak İlçe Başkanı Necmi Sıbıç; elektrik kesintisinin üretimi durdurduğunu, esnafı perişan ettiğini belirterek “Tek çözüm; erken seçim” dedi

“İLÇEMİZ DE NASİBİNİ ALDI.ELEKTRİK KESİNTİSİ ÜRETİMİ DURDURDU”

AKP iktidarı plansız programsız politikaları ile üretimi durdurdu” diyen  Başkan Sıbıç yaptığı açıklamada dün gece (24 Ocak) itibarı ile ülke genelindeki Organize Sanayi Bölgeleri’nde elektrik kesintisine gidildiğini ifade ederek “Doğalgazda kesintiye gidilmişti, şimdi de elektrikte kesintiye gidildi ve bunun şimdilik 3 gün süreceği söyleniyor” şeklinde görüş belirtti.

Bu durumdan Bulancak OSB’nin de nasibini aldığının altını çizen CHP Bulancak İlçe Başkanı Necmi Sıbıç, “Ben görev ve sorunluluğum gereği ilçemizdeki OSB’yi gezdim, esnafla görüştüm. Herkes mağdur. Şarter inince, üretim durunca hayat duruyor” dedi.

“TEK ÇÖZÜM ERKEN SEÇİM”

Elektriğe ve doğalgaza yapılan yüksek zam oranlarının herkesin hahatını alt üst ettiğine de dikkat çeken Sıbıç “Çok bariz görülüyor ki AKP artık bu ülkeyi yönetemiyor. Yönetemediği gibi de uçurumdan yuvarlıyor. Tek çözüm erken seçimdir” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir