Giresun

CHP BEKTAŞOĞLU İLE HALKIN İÇİNDE

Cumhuriyet Halk Partisi Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, seçim kampanyaları sonrasında ilk kez partililerle birlikte cadde ve sokak gezisi, esnaf ziyareti ve halkla söyleşi programı gerçekleştirdi.

 

 


????????????????????????????????????

CHP İl Başkanlığınnı organizasyonu ile düzenlenen programa, Başkan Necati Tığlı’nın yanı sıra,  bazı parti yöneticileri ve kadın kolları üyeleri de katıldı.

CHP’lilerin ilk günkü gezisi, Fındık pazarı, Alparslan Caddesi, Atatürk meydanı ve Gazi Caddesinin bir bölümünü kapsayacak şekilde sürdü ve Atatürk heykelinin önünde son buldu.
Milletvekili Bektaşoğlu, geziyi değerlendirmek üzere yaptığı açıklamada, “bugün bir ilki gerçekleştirdik. Bunu ilçe ve köylerimizi de kapsayacak şekilde sürdüreceğiz. Biz seçimden seçime değil, her zaman halkımıza giderek onlarla birlikte olacağız, ülkemizde yaşanan gelişmeleri onlara anlatacağız” dedi.DSC_1759

Bülent Bektaşoğlu,”bu sayede gördük ki;  Türkiye’de 7 Haziran’la başlayan, 1 Kasım’da tırmanışa geçen kaos ortamı halkın CHP’ye olan umudunu bir kat daha artırmış” diye konuştu. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir