GiresunManşet Üstü

CHP ADAYI: TÜRKİYE’DE ANALAR MUTLU DEĞİL

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP)Giresun Milletvekili Adayı Bülent Bektaşoğlu, eşi Zekiye Bektaşoğlu, ile birlikte Giresun Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’ni ziyaret ederek, kadınların ve sağlık çalışanlarının anneler gününü kutladı, hastalara acil şifalar diledi.

DSC_9660

Annelerin bu anlamlı günü anlamlı bir mekanda kutlamak için bu ziyareti gerçekleştirdiklerini söyleyen Bektaşoğlu,“Anneler en kutsal varlıklarımızdır, varlık nedenimizdir. Hayatımızın başlangıcından sonuna kadar yaşamımızda hep onlar vardır. Doğum evi hayatın başladığı mekan. Buradaki annelerimiz ve yeni doğan çocuklarımızla birlikte olduk” dedi.  

DSC_9673

Kadınların CHP iktidarıyla yüzü gülecek diyen Bülent Bektaşoğlu,”Bugün ülkemizde analarımız pek çok olumsuzluğu bir arada yaşamaktadır. Partimizin analarımıza, kadınlarımıza yönelik ekonomik, sosyal pek çok taahhütleri var. İnşaallah  bunları 8 Haziran’dan sonra gerçekleştireceğiz. Anaları mutlu olmayan bir ülkede kimse mutlu değildir. Onlar için de yaşanacak bir Türkiye’yi yaratacağız” diye konuştu.  Bektaşoğlu çifti ziyaret ettikleri bölümlerdeki tüm hastalara karanfil ve çocuklara çeşitli hediyeler verdi.DSC_9695

Ziyarete CHP Merkez İlçe Başkanı Burak Bektaşoğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Kamer Uzuner İlçe kadın Kolları Başkanı Fehime Ömer Beyoğlu, Belediye Meclis Üyeleri Nilüfer Yılmaz ve  ErdinÇ Hıdımoğlu ile partinin kadın yöneticileri katıldılar. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir