logo

reklam
26 Mayıs 2015

CHP ADAYI BEKTAŞOĞLU:AKP’Yİ SANDIĞA GÖMECEĞİZ

SEÇİM ÇALIŞMALARINI DERELİ YÖRESİNDE SÜRDÜREN CHP ADAYI BÜLENT BEKTAŞOĞLU, EĞRİANBAR’DA KÖY  MEYDANINDA HALKA HİTAP ETTİ: SİZİ YOK SAYANLARI, GİRESUN’U TEMSİL ETMEYENLERİ SANDIĞA GÖMECEĞİZ

 

 

 

DSC_1967

CHP Giresun Milletvekili Adayı Bülent Bektaşoğlu, seçim kampanyasını gündüz il ve ilçe merkezlerinde gezi ve toplantılarla, akşam ise köy ziyaretleriyle sürdürüyor.

CHP adayı Bektaşoğlu,son olarak Babası ünlü eğitimci Merhum Ömer Bektaşoğlu’nun görev yaptığı kendisinin çocukluğunun geçtiği Dereli-Eğrianbar Köyü’ne gitti.

DSC_1974

 Köy meydanında miting gibi bir karşılamanın ardından halka hitabeden Bektaşoğlu,”Sizlere bu ilgi ve sevginizden dolayı teşekkür ederim. Beni duygulandırdınız, Giresun’a hizmet etme aşkımı güçlendirdiniz. Burada benim çok anılarım ve babamın çok hizmeti var.  İnşallah şimdiden sonra milletvekili olarak da buralara geleceğiz. Bütün ilçelerimize tek tek gideceğim. İlimizin ilçelerimizin sorunlarını ve hizmet öncelikleriniz birlikte belirleyeceğiz, çözümünü hızlandıracağız” dedi.

CHP üyelerinin kendisini önseçimle birinci sıraya getirdiğini hatırlatan Bektaşoğlu, konuşmasında şunları söyledi: ”Ben farklı bir adayım. İlk defa bu yöreden önseçimle birinci sıraya getirilmiş bir adayınız var. CHP’nin 7.400 üyesi sandığa gitti, bana güvendi, sizleri temsil etme görev ve sorumluluğu verdi. Şimdi sıra sizde. Bütün Giresun’dan ama özellikle de Dereli’den CHP’ye oy patlaması bekliyorum. Burada sizleri yok sayanları, temsil etmeyenleri, sorunlarınıza duyarsız kalanları sandığa gömün. Oylarınızla hesap sorun. İnanıyorum ki; öncelikle Ata yurdum Aksu havzası bana sahip çıkacaktır. 

DSC_1980

Bektaşoğlu,” bana oy versin vermesin bütün Giresunlu hemşerilerim asla pişman olmayacak. Her zaman, dilediğiniz zaman bana ulaşacaksınız, dertleriniz derdim olacak. Daha önce başka partililere oy vermiş olan bütün halkımızın oylarına talibim. CHP iktidarında yaşanacak bir Türkiye, yaşanacak bir Giresun olacak.”diye konuştu.  

DSC_1961KÖYLÜDEN ANLAMLI ARMAĞAN

Konuşması sonunda meydanda bulunan köy halkından birisi  CHP Giresun Milletvekili Adayı Bülent Bektaşoğlu’na “köylerimizin, fındık üreticilerimizin sorunlarını Ankara’ya taşı “ diye şapkasını armağan etti.

Bektaşoğlu bir süre tanıdık ve akrabalarını ziyaret etti. Ardından da köy kahvesinde sohbet ettikten sonra Eğrianbar’dan ayrıldı. 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+3 = ?