Giresun

CHP ADAYI BEKTAŞOĞLU: BİLDİRGEMİZ TAAHHÜDÜMÜZDÜR

Cumhuriyet Halk Partisi Giresun Milletvekili Adayı Bülent Bektaşoğlu seçim çalışmalarını Keşap’ta sürdürdü. Bektaşoğlu, İlçe Başkanı Metin Öztürk, seçim komitesi üyeleri ve partililerden oluşan kalabalık bir CHP'li gurubuyla Milletvekili adayı İbrahim Akgün’le esnaf ziyareti yaptı, pazar yerinde, kahvelerde işyerlerinde vatandaşlarla sohbet etti, sorun dinledi.  

DSC_6976

Halkın yoğun ilgi ve sevgisiyle karşılaşan CHP adayı Bektaşoğlu, “size niye oy verelim” diyen bir vatandaşa şunları söyledi: “CHP’nin seçim bildirgesinde esnaf, işçi, işsiz, köylü, genç, işadamı, emekli, herkes kendisine ait bir şey bulacak, bir sorununun çözümüne ilişkin bir bölüm görecek. Bildirgemizi sizlere bütün Giresun’a ulaştıracağız. Okuyan mutlaka bize oy vermek isteyecektir. Bunlar bizim tahüdümüzdür.

Giresun’da birinci parti olacağız. Bunun için bütün Giresunluların, bu şirin ilçemizde yaşayan herkesin oylarına talibiz”.

       DSC_6977 “ARTIK HALKIMIZI KANDIRAMAYACAKLAR”

“Bu seçim CHP iktidara en yakın partidir. Bu gerçeği görüyorlar ve korkuyla topyekün saldırıya geçiyorlar. Ama artık halkımızı kandıramayacaklar” diyen Bülent Bektaşoğlu,” Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu tek tek açıklıyor ama yine kaynak nerede diyorlar. Kaynak onların saltanatından, israflarından, çarçur ettikleri bütçelerden, kötü yönettikleri ekonomiden çıkacak. Sanki yetmemiş gibi şimdi bakanlara da uçak alacaklarmış. Herşeye var, sadece emekliye, işçiye, çiftçiye, halka gelince yok. Halkla paylaşmaktan korkuyorlar. Bu ülkenin kaynakları sosyal devlet anlayışıyla kullanılırsa, üretim, yatırım ve istihdam yaratılırsa herkese yeter. İnşallah doğru, akılcı, halk adına yönetimlerin yaptıkları bütçelerle ülkemizi düzlüğe çıkaracağız. Söz veriyoruz; CHP iktidarında kimse yokluk çekmeyecek, işsizlik diye bir sorun olmayacak, kimse aç yatağına girmeyecek ” dedi.

DSC_6991Milletvekili adaylarının Keşap gezisine bu ilçeden olan Giresun Belediye Meclis üyesi İşadamı Ferit Özkan da katıldı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir