Giresun

CEMAL ÖZTÜRK: ŞEHİT FAZLALIĞI HASSASİYETTEN…

AKP Giresun Teşkilatınca düzenlenen il divan kurulu toplantısında bir konuşma yapan Milletvekili ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu üyesi Cemal Öztürk  bölücü teröre karşı büyük bir mücadele verdiklerini ve bu mücadelenin sonuna kadar süreceğini söyledi.

 Öztürk, şehit sayısı konusunda ilginç bir değerlendirmede bulunarak, "Güvenlik güçlerimiz destanlar yazıyor. Bir taraftan hain tuzaklara karşı mücadele verirken diğer taraftan da sivil vatandaşlarımızın zarar görmemesi için olağanüstü hassasiyet gösteriyorlar. Fazla can kayıplarının bir nedeni de bu hassasiyet olabilir mi diye düşünmüyor değil insan” dedi.

Cemal Öztürk konuşmasında şunları söyledi:”Tarih boyunca pek çok düşmanlık gördük ama bugünkü kadar namerdine az rastladık. Çoluk çocuk demeden insanları katleden, camilere, okullara, hastanelere saldıran bir katiller sürüsüyle karşı karşıyayız. Normalde bir araya gelmesi mümkün olmayan, ideolojik olarak birbirleriyle kavgalı yapılar; Türkiye düşmanlığında birleşerek katliamlar yapıyor, yakıyor yıkıyorlar. Bilesiniz ki bu şer şebekelerini idare edenlerin amacı, Türkiye’nin yürüyüşünü durdurmak, dünyada söz sahibi olmamıza engel olmaktır. Ama asla ve asla başaramayacaklar.

Ülkemizin birliğine, milletimizin canına, malına, huzur ve kardeşliğine kasteden ihanet odakları kazdıkları çukurlarda, akıttıkları kanda boğulup gidecekler. Ya teslim olacaklar ya da yok olacaklar" dedi.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir