GiresunSiyaset

CAN’IN LİSTESİNDE KİM OLACAK?

Ak Parti’de, başkanlıktan sonra şimdi de belediye meclisi üyeliği için heyecanlı bekleyiş başladı. Toplam sayısı 9’u bayan olmak üzere 34…

Halen görevde bulunan 9 belediye meclisi üyesinden 6’sı yeniden aday adayı olurken, Av. Sabri Öztürk, İbrahim Erhan ve Önder Ağdere yeni dönemde adaylık başvurusu yapmadılar.

AK PARTİ’DE MECLİS ÜYELİĞİNE 34 KİŞİ BAŞVURDU

31 kişilik Giresun Belediye Meclisi Üyeliği için başvuru yapan Aday Adayları şunlar: Vahit Sarısaray, Fahri Uzun, Mehmet Kıran, Leyla Bektaş Ayhan, Av. Hatice Aydın ve Hidayet Yılmaz İskender Genç, Ebru Turan, İbrahim Usta, Adil Yaman, Ergin Kılıçaslan, Mustafa Başer, Yasin Can, Mehmet Aydemir, Ali Tanrıverdi, Nurettin Gürecioğlu, Soner Çakır, Osman Yiğit, Zeynel Abidin Karadağ, Abdullah Tekin, Resul Konal, Emrullah Topşir, Şeyma Tekin Memiş, Avni Karan, Fatih Özcan, Ziya Güngör Usta, Osman Özcan, Av. Sezen Özdemir Yazar, Banu Aliustaoğlu, Ahmet Öztürk, Sevinç Aksu, Arzu Damcı, Selma Uzunalioğlu, Ziya Demiral.

Öte yandan Yılmaz Can’ın kontenjan için kimi belirleyeceği bilinmiyor. Ancak bu üç ismin İl Başkanı Hasan Aydın ve milletvekilleriyle istişare sonunda listede yer alması bekleniyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir