GiresunManşet Üstü

CANİKLİ SİLAH TAŞIMAYA BAŞLADI

AK Parti Grup Başkanvekili Nurettin Canikli, silah taşımaya başladı.Canikli, memleketi Giresun’da partisinin belediye başkan adayları tanıtım törenine belindeki tabancasıyla katıldı.19 Eylül Salonunda yapılan tören öncesinde, tribünlerde oturan partlileri selamlayan Canikli, elindeki karanfilleri uzatırken belindeki silahı göründü.

Tabancanın orijinal ve özel yapım olduğu anlaşıldı ancak özellikleri konusunda bilgi edinilemedi.

DSC_2250

ELDE KARANFİL, BELDE SİLAH…

Fotoğraf  makinalarının objektifine takılan bu görüntü sahnede de sürdü. Konuşma yapmak üzere yine belinde tabancayla sahneye gelen Nurettin Canikli, selamlama yaptıktan sonra kürsüye geçti. O sırada tabancasının farkına varan milletvekili, eğilerek belinden çıkardığı tabancasını danışmanına verdi.

kyu

Nurettin Canikli'nin can güvenliğini sağlamak için mi, yoksa tutkusu yüzünden mi silah taşıdığı bilinmiyor. Ancak tabancaya karşı ilgisinin olduğu bu görüntüyle birlikte anlaşıldı. Ancak durumu fark eden bazı partililer de bunu yadırgadı.  "İktidarda  bulunan bir partinin, önemli görevde bulunan bir milletvekilinin kalabalık bir salonda tabancayla poz vermesi, sahnede halkı belinde tabancayla selamlaması hem iyi bir mesaj değil, hem de tehlikeli değerlendirmesi" yapıldı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir