Giresun

CANİKLİ İÇİN ŞEHİT CENAZESİ PROGRAMI

Eynesil’de şehit cenazesi için yapılan törenin ikindi namazına bırakılmasının Başbakan Yardımcısı Nurettin Caniikli’nin programından kaynaklandığı öğrenildi.

 

 

 

 

 

2016-296-4

65. Hükümette Başbakan Yardımcısı olarak yer alan Giresun Milletvekili Nurettin Canikli, ilk ziyaretini memleketi Giresun’a yaptı. Başbakanlığa ait özel bir uçakla, Şehit cenazesine katılmak üzere Giresun Milletvekili Av.Sabri Öztürk birlikte ilimize gelen Başbakan Yardımcısı Canikli’yi Ordu- Giresun havalimanında Giresun Valisi Hasan Karahan ve Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz ve her iki ilin diğer protokolü karşıladı.

2016-297

Canikli, Giresun Valiliği'ni ziyaret ederek Vali Hasan Karahan'dan bilgi alan Canikli, Devlet Hastanesi, Emniyet Müdürlüğü gibi kuruluşları ziyaret ettikten sonra, Eynesil’de Şehit polis memuru Osman Bodur’un cenaze törenine katıldı.

Öğlende kaldırılması düşünülen şehit cenazesinin uçakla gelen ve ziyaretler yapacak olan Canikli’nin programı nedeniyle valiliğin isteği üzerine ikindiye bekletildiği iddia edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir