GiresunManşet Üstü

CANİKLİ GÜNAH ÇIKARIYOR…

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Eşref Karaibrahim  Milletvekili AKP Grup Başkanvekili Nurettin Canikli’nin, Belediye ve CHP Mitingi ile ilgili yaptığı eleştirilerin haksız, gerçekten uzak ve kendi beceriksizliğini kapatmaya yönelik günah çıkarma girişimi olarak değerlendirdi.

Karaibrahim. “Canikli 12 yıldır “Eğribel Tüneli” ile halkı istanbul escort oyaladı. Malesef tünel hiçbir programda yok. Canikli tüneli programa koyduramadı ama tünelin ucunu gördü. “dedi. 

Karaibrahim, 12 yıllık AKP döneminde en az yatırımı Giresun’un aldığını belirterek ” Giresun Belediyesi muhalefette olmasına rağmen Bölgenin en başarılı belediyesidir. Canikli de bunu çok iyi bilmektedir. Suya  zam yapıldığını söylüyor.  5 yılda elektrik zammı ne kadardır. Suya ne kadar zam yapılmıştır. Elektrik zammının yarısı dahi fiyatlara yansımamıştır. Canikli AKP’li belediyelerin borçlarını çıkarsın, aldıkları yardımları çıkarsın öyle konuşalım. Mitinge gelince AKP paniklemiştir.Çoğunluğu il merkezinden gönüllü olarak  gelip alanı dolduran vatandaşlarımızın çoşkusu  APK’yi en üst düzeyde rahatsız etmiştir. “ dedi.

Eşref Karaibrahim açıklamasını şöyle sürdürdü: ”  12 yıllık iktidarları döneminde Giresun’u çevre illere imrendiren Canikli Giresun Belediyesinin başarılarını hazmedemiyor. Arzu ederse Giresun’u basını da yanımıza alıp baştan başa gezelim. Canikli kendi arkadaşlarına dahi tahammül edemeyen bir değişik politikacı tipi oluşturuyor. Böylece hizmetle değil  hiziple gündem yaratmaya çalışıyor. Aynaya bakmasını tavsiye ediyorum. Giresun Belediyesi  AKP tarafından ihmal edilmiş Giresun’u bölgenin yıldızı yaptı. Giresun’u yaşayanların gurur duyduğu bir şehir haline getirdi. Canikli’nin rahatsızlığı Belediyenin başarılarındandır” 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir