Kültür - Sanat

Büyük Osmanlı Topluluğu’ndan Kent Konseyi’ne Ziyaret

Büyük Osmanlı Topluluğu Giresun Şube Başkanı İbrahim Ünye ve Yönetim Kurulu Üyeleri Giresun Kent Konseyi Başkanı N. Uğur Karaibrahimoğlu’nu ziyaret etti.
 
Karaibrahimoğlu’na görevinde başarılar dileyen Ünye, Büyük Osmanlı Topluluğu’nun faaliyetleri ile ilgili bilgiler aktarırken, konsey çalışmaları ile ilgili de bilgiler aldı.

Gerçekleşen ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Karaibrahimoğlu, topluluk üyeleri ile şehrin sorunları ve yapılması gereken hizmetler ile ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulunarak, “Gençlere, özellikle bu tür topluluklara şehrimizin tanıtımı ve geleceği ile ilgili önemli görevler düşüyor. Sizler atalarımızın değerlerine sahip çıkan, onları daha çok kişiye ulaşan bir topluluk olarak, Giresun’un değerlerini özelikle üniversite öğrencileri aracılığı daha fazla kitleye aktarmanız ile de önemli bir ol üstleniyorsunuz.” Dedi.

Ünye de Giresun’u her alanda ellerinden geldiğince en iyi şekilde temsil etmeye çalıştıklarını söyledi.

Yapılması gereken projeler, şehrin sorunları, topluluk ve konsey faaliyetleri ile ilgili konuların görüşüldüğü ziyaret daha sonra son buldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir