logo

reklam
02 Kasım 2015

BÜLENT BEKTAŞOĞLU OYUNU KULLANDI

CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, “7 Haziran’da halkın iradesi, Cumhurbaşkanının başkanlık hayaline kurban edildiği için seçime gittik.  Bedelini ağır ödedik” dedi.

Seçim sonuçlarının ve çıkan mesajın iyi değerlendirilmesi gerektiğini vurgulayan Bektaşoğlu, “Giresun’dan çıkan sonucu eleştiri özeleştiri mekanizmasını işleterek yetkili kurullarımızda değerlendireceğiz. Ayrıca ben de kapsamlı bir rapor hazırlayacağım” diye konuştu.

BEKTAŞOĞLU SEÇİM

CHP milletvekili Bektaşoğlu oyunu 19 Eylül İlköğretim Okulu’nda 1100 No’lu sandıkta kullandı. Sandığa eşi Zekiye Bektaşoğlu, gelini Burcu ve torunu Beren’le birlikte gelen Bektaşoğlu, burada gazetecilere yaptığı açıklamada,”öyle görülüyor ki, Türkiye’de CHP oyunu artıracak ama 7 Haziran’daki gibi bir tablo çıkacak. Bizlere düşen görev ülkemizi hükümetsiz bırakmamaktır. Çünkü bunun bedelini yüzlerce canı kaybederek ağır biçimde ödedik”diye konuştu.

Giresun’da çok yoğun bir kampanya dönemi yaşadıklarını söyleyen

Bektaşoğlu, partililere, il ve ilçe teşkilatları,kadın, gençlik kolları ve meclis üyeleriyle belediye başkanlarına teşekkür etti.

Daha sonra sandıkları gezerek görevlileri ziyaret eden Bülent Bektaşoğlu, Cumhuriyet İlköğretim Okulu’nda oyunu kullanan Vali Hasan Karahan’la karşılaştı.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+1 = ?