GiresunSpor

BULANCAK’TA TRAP YARIŞMASI YAPILDI

Giresun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nün himayesinde, Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu (TAF), Bulancak Belediyesi ve sponsorlar desteğiyle Bulancak Avcılar ve Atıcılar Derneği tarafından her yıl düzenlenen "Trap Atışları" Bulancak Haluk Sarıgöl Atış Poligonu'nda yapıldı.

Atıcılık Antrenörü Zafer Çamaltı' nın sunumu ve yönetiminde gerçekleştirilen Etkinliğe; Giresun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Zeki Atlı, TAF İl Temsilcisi Yusuf Menevşe,, Bulancak Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Güngör, konuk derneklerin başkanları, yüze yakın sporcu ve yakınları ile etkinliğe büyük ilgi gösteren vatandaşlar katıldılar.

DSC_6517

Yarışmada avcılardan Yalçın Cürgül birinci, Sinan Yüksekdağ ikinci, Terme'den Hüseyin Akdağ ise üçüncü olurken, bayanlarda; ise Terme bölgesinden Hümeyra Varol birinci oldu.

 Bulancak Avcılar ve Atıcılar Derneği Başkanı Kenan Özdemir, yaptığı açıklamada, her yıl düzenlenen trap şenliğinin neşeli görüntülere sahne olduğunu belirterek, "Bizler silah tutkumuzu şenliğe dönüştürerek böyle bir organizasyon yapıyoruz. Katılımcılara ve destekçilerimize teşekkür ederiz" dedi.

Yarışmaların sonunda desteğinden dolayı Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakaradına Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Güngör'e plaket verildi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir