logo

reklam
16 Aralık 2014

BULANCAK’IN İTFAİYESİ VAR…

Bulancak Belediyesi 9-10 kata kadar müdahale edebilecek modern ve çok işlevli 500 Bin TL’lil itfaiye aracı aldı. Aracın 200 Bin TL’sini Bağcılar Belediyesi karşıladı.

 Bunun yanında bir adet arazöz ve mezarlıklar müdürlüğünün kullanımı için tek kabin bir pikap  üç adet yeni model kamyonunda alındığı son işlemlerinin tamamlanarak araç filosuna katılacağı belirtildi.

DSC_2317

Yakar "Bulancak Halkı her şeyin en iyisine layık"

Konu hakkında bir açıklamada bulunan Bulancak Belediye Başkanı Recep Yakar, "İlçemizin çok katlı apartmanlara müdahale edecek bir itfaiye aracı yoktu. Modern, yeni ve çok işlevli bir itfaiye aracını hamdolsun söz verdiğimiz gibi ilçemize kazandırdık. Yine cenazesi olan vatandaşlarımıza çadır ve farklı hizmetler vermek üzere kurduğumuz birime bir adet pikap aldık. Kamyon filomuz çok eskidiği için yenileme çalışmalarımıza başladık ve bu kapsamda yeni model 3-4 adet kamyon için adım attık en kısa sürede araç filomuza katacağız. Bulancak halkı her şeyin en iyisine layıktır. Yavaş yavaş tüm filomuzu yenileyecek ve modern bir araç filosuna sahip olacağız." dedi

Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağrıcı'ya teşekkür

Başkan Yakar, 500 Bin TL'ye mal olan aracın 200 Bin TL'lik kısmını Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağrıcı'nın karşıladığını belirterek, "Bağcılar Belediye Başkanı Sevgili abimiz Lokman Çağrıcı bu muhteşem aracı ilçemize kazandırma noktasında büyük bir katkı sağlamıştır. Bulancak Halkı adına kendisine teşekkürlerimi sunmak istiyorum." dedi. 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+5 = ?