logo

reklam
19 Ekim 2015

BULANCAK CHP KADIN KOLLARINA YORULMAK YOK

HABER:SALİHA YAYLA

Cumhuriyet Halk Partisi Bulancak İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Özlem Özdemirel “Halkımız, AKP iktidarından kurtulmak için 1 Kasım’ı sabırsızlıkla bekliyor” dedi

“TEK YOL CHP”

CHP Bulancak İlçe Örgütü adayları Basri Gürsoy ve İlçe Başkanı Reşat Nuri Özdemir’le  birlikte seçime yönelik çalışmalarını artan hızla sürdürüyor. Çalışmalara özellikle partili kadınların yoğun katılımı gözleniyor.

Sivil Toplum Kuruluşlarını ve esnaf başta olmak üzere toplumun her kesimi ziyaret eden partililer; ülkenin içinde bulunduğu durumu anlatıp, çözüm önerilerini sunarken, vatandaşın sorunlarını da dinleyip not ediyor.

CHP Bulancak İlçe Kadın Kolları da hız kesmeden, gece-gündüz demeden çalışmasına devam ederek, ilçede yaşayan bütün vatandaşlara ulaşma gayreti gösteriyor. Partinin seçim çalışmalarına yönelik bilgi aldığımız CHP Bulancak İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Özlem Özdemirel “13 yıllık AKP iktidarında ülkemizin getirildiği nokta hepimizin malumu. Sosyal ve ekonomik hayatta çöküntü ve baskılar yaşıyoruz. En önemlisi de vatandaşın can güvenliği yok.” dedi

12166267_10153810368279835_1551554466_n

TÜRKİYE CHP İKTİDARINDA NORMALLEŞECEK

Özlem Özdemirel şunları söyledi:“İşsizlik arttı, emekli ve asgari ücretle geçinenler can çekişiyor. Ülkemizin dört bir yanında çatışmalar sürüyor, bombalar patlıyor, analar yine ağlıyor. Hem ekonomik, hem sosyal, hem de güvenlik sorunu had safhada. Basın başta olmak üzere her alanda baskılar var. Ülkemiz ancak CHP iktidarında normalleşecek, barışa ve kardeşliğe kavuşacaktır. Vatandaş bizim iktidarımızda huzur bulacaktır.

MUTLAKA SANDIĞA GİDELİM

Seçim Bildirgemizde de yer aldığı gibi vaatlerimiz ulaşılabilir, gerçekleşmesi mümkün olan vaatlerdir. Yeter ki 1 Kasım’da sandığa gidelim ve CHP’yi onaylayalım. Genel Başkanımız Sayın Kılıçdaroğlu’nun da vurguladığı gibi; umutları beslemenin temel yolu sandığa gitmektir.

Bu defa gerçekten eminiz; vatandaş AKP iktidarından haklı olarak çok yakınıyor, partimize yoğun ilgi gösteriyorlar. Bu iktidarı değiştirmek için sabırsızlıkla sandığı bekliyor.”

ÇALMADIĞIMIZ KAPI KALMAYACAK

CHP İlçe yöneticisi Özlem Özdemirel, partililer olarak ilçe başkanlarının ve milletvekili adaylarının öncülüğünde aralıksız biçimde çalıştıklarını, Kadın Kolları olarak da 20’yi aşkın kadın grubuyla birik beraberlik içinde, özveriyle çalışmalarını sürdürdüklerini, her gün bir mahalleyi ziyaret ederek,  her evin kapısını çalıştıklarını ve vatandaşla temas edip, partilerinin toplumun sorunlarının çözümü yönelik politikalarını anlattıklarını belirterek de “Çalmadığımız kapı kalmayacak. Tek yol CHP ” ifadelerini kullandı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+10 = ?