Aktüel

BULANCAK BELEDİYESİ VATANDAŞLA FOTOĞRAF İLİŞKİSİ KURDU

 Bulancak Belediyesi, vatandaş-belediye İşbirliği ile  yeni bir çalışma başlattı.

Bulancak Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü tarafından ÇEK GÖNDER uygulaması ile halkın çektiği Bulancak fotoğrafları belediyenin facebook sayfasından yayımlanıyor. 

Belediye Başkanı Recep Yakar yaptığı açıklamada da “Sosyal Belediyecilik konusunda iddialıyız, vatandaşımızın belediyemizle irtibatının artması, irtibatının kopmaması, insan merkezli bir yönetim anlayışı istiyoruz. Bu noktada bilindiği üzere her gün sosyal medya sayfalarımızdan paylaşımlar yapılmaktadır. Biz bu paylaşımlarda kullandığımız fotoğrafların vatandaşlardan gelmesini istedik. Bu sayede bizim göremediğimiz, gözümüzden kaçan güzellikleri vatandaşlarımızın objektifinden görmüş olacağız" dedi.

Belediyeden yapılan açıklamada, "Sizde Bulancak’ın en güzel, en farklı fotoğraflarını bu sayfanın mesaj bölümünden adınızı, soyadınız ve fotoğrafın çekildiği yeri” belirterek bize gönderin, bizde hazırladığımız görsellerde sizin adınızla paylaşalım.

İster cep telefonunuzdan, ister dijital fotoğraf makinanızdan Bulancak’ta güzel gördüğünüz, paylaşmaya değer bulduğunuz herhangi bir yere çekerek bize ulaştırabilirsiniz.

Bize gönderdiğiniz fotoğrafları özenle seçerek sizin adınıza Belediyemiz ve Başkanımızın Facebook ve İnstagram profillerinden “SİZDEN GELENLER” adıyla yayımlanacaktır. Foto Gönderi Adresimiz : Bulancak Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü > www.facebook.com/bulancakbasin" ifadelerine yer verildi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir