GiresunManşet ÜstüSpor

BOZBAĞ GİRESUNSPOR’U BIRAKIYOR

PTT 1. Lig'de mücadele eden Giresunspor'da, Kulüp Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, Mayıs 2015'te görevi bırakacağını belirtti.

 Bozbağ, Giresunspor Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında gazetecilerin sorularını yanıtladı. Giresunspor'un çok ciddi bir Mali kriz yaşadığını, ancak borcu bulunmadığını belirten Başkan Bozbağ, “Ben ne futbola, ne de transfere yabancı bir insanım. Benden, benim yönetimimden bu işi daha iyi yapacak birileri varsa ne olur öne çıksın. Hemen kongre kararı alır görevi bırakırım. Ben bıraktıktan sonra da gelen yönetime yardımcı olacağım. Bizden hangi yardım istenirse ben onu yapacağım. Ama Giresun'da artık herkesin Giresunspor etrafından birleşmesi lazım" şeklinde konuştu."

“ Rakiplerimizin arkasında önemli güçler, büyük destekler var. Bizde kendi kişisel imkanlarımızla bir varoluş mücadelesi veriyoruz" diyen Bozbağ,şunları söyledi: "Mayıs 2015'ten sonra hangi şartlar olursa olsun yokum. Ben isterim ki Giresunspor'u çok iyi kişilere vereyim. Aldığım kararın şuandaki saha sonuçlarıyla, yaşadığımız sıkıntılarla hiçbir alakası yok. Bir yönetim düşünün üç sene önce kulüp almış, dolabında suyu yok, her tarafı borç ve bu yönetim üç senede herkesin hayal dediği şeyleri hayata geçirmiş, takımı şampiyon yapmış ama kimse tarafından yardım görmüyor. Vali Beyin inanılmaz bir çabası var, inanılmaz bir özverisi var. Sayın Bakan beni aradı ve bize bir yardım yapılacağını söyledi”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir