GiresunSpor

BOZBAĞ: GİRESUN İÇİN SAVAŞACAĞIZ…

PTT 1. Lig'de mücadele eden Giresunspor'da kulüp başkanı Mustafa Temel Bozbağ ve yeni teknik direktör Erkan Sözeri basın toplantısı düzenledi.

Giresunspor Tesisleri'nde yapılan toplantıda açıklama yapan Giresunspor Kulüp BaşkanıMustafa Temel Bozbağ, Giresunspor'un menfaatleri için savaşmaya teknik direktör Erkan Sözeri'nin de dahil olduğunu söyledi.

Bozbağ, alınan sonuçların ardından bir kan değişikliği düşündüklerini belirterek, "Geçen hafta Erkan hocayla sezon sonuna kadar anlaşma sağladık. Giresunspor'un bulunduğu konum, düşündüğümüz bir konum değil. Futbolda eğer top sizi sevmiyorsa belirli sıkıntılar yaşanabiliyor. Biz de şu anda o sıkıntıları yaşıyoruz. İnşallah bundan sonraki süreçte Giresunspor'u hak ettiği noktaya taşımak için çok ciddi bir savaş vereceğiz. Erkan hocaya bizimle bu savaşa girdiği için teşekkür ediyorum. Bu bir birliktelik, beraber yola çıkmaktır. Görev sürem bitene kadar Erkan hocayla birlikte her şeyimizi ortaya koyacağım" diye konuştu.

SÖZERİ: "DIŞARIDA DEĞİL SAHADA KONUŞACAĞIZ"

Giresunspor'un yeni teknik direktörü Erkan Sözeri ise Giresunspor'un büyük bir camia olduğunu vurgulayarak, "Geçen sene çok önemli bir performans göstererek SayınMehmet Birinci yönetiminde şampiyon oldu. Şu an bulunduğumuz konum itibariyle herkesin kafasında soru işareti olabilir. Benim yapılan teklifi kabul etmemdeki en büyük etkenlerden birisi, Giresunspor'un büyüklüğü, geçmişi ve başkanımızın yaklaşımıydı. Birlikte güzel işler yapacağımıza inandığım için bu görevi kabul ettim. Pek parlak bir pozisyonda değiliz. 8 maçta 5 puanımız var. Ama bu puanın biraz şansımız olsa bugün en az 10-12 olması gerekirdi. Oyuncularımızla çalışarak bunları düzelteceğiz. Oyuncularımız inanılmaz istekli ve arzulu. Onların galip gelememelerindeki endişe ve sıkıntı zaman zaman strese neden oluyor ama bunu da atlatacağız. Her şey bir galibiyete bakar. Burada çok güzel bir kulüp yapısı var. Bu güzel kulübü puan anlamında da hak ettiği yere getirmeye çalışacağız. Sahada konuşacağız, dışarıda konuşmak bizim işimiz değil. Buraya gelmekten dolayı çok mutluyum, istekliyim, arzuluyum, zoru seviyorum ve Giresunspor'da zoru başarmak istiyorum" dedi

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir