GiresunSpor

“BOZBAĞ DÖNEMİ AKLANDI, ALİ EREN TEMLİĞİ KALDIRMALI”

Giresunspor Kulubü Başkanı Hakan Karaahmet yeminli mali müşaverler tarafından kulubün kayıtlarının incelendiğini belirterek, “rapordaki borç miktarıyla kongrede açıklanan borç arasında ciddi bir fark var” dedi.

“ALİ ERENLE GÖRÜŞTÜK, BİR GELİŞME OLMADI. ÇÖZEMEZSEK MAHKEME ÇÖZECEK” 
Görevi devraldığı önceki başkan Ali Eren’in alacağına karşılık temlik koyduğunu söyleyen Karaahmet, bunun kaldırılmasını, aksi halde mahkemeye başvuracaklarını belirtti. “Mustafa Bozbağ dönemi iki defa ibra edilmiş, o dönem kapandı ama sen temlik koyarak Giresunspor’un önünü kapatamazsın” diye Karaahmet, Eren’e şu cümlelerle seslendi: “Şahitler üzerinde bize ifade ettiklerinle ortaya çıkan tablo çok farklı, biz diyoruz ki kulübün önünü aç, kimse kulübün önünü kapatmamalı. Ali başkanın kulübün önündeki temliğini kaldırması gerekiyor. Üst akıl dediğimiz görüşmeler yapıldı ancak henüz bir gelişme olmadı. Konuşarak çözemezsek Giresunspor bu konuyu mahkemede çözmek zorunda. Aynı örnek Osman Çırak davasında var. Bizim bu durumu çözmemiz lazım. Anlaşmayla çözemezsek mahkemenin kararına saygılı olacağız. Giresunspor’un önünü açmak birinci önceliğimiz. Ali Eren temliği kaldıracak, kaldırmazsa mahkemede sonuçlarını göreceğiz. Rapor burada, avukatlarımız çalışıyor”
Hakan Karaahmet, bu yıl itibarıyla kulübün hiçbir gelirinin olmadığını dile getirerek, “Federasyon, İddaa tüm gelirler kullanılmış. O yüzden kalıcı gelirleri artırarak Giresunspor’ı ayakları üzerinde durur halinde getirmeliyiz.” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir