Giresun

BİR GÜN YAŞAYAN BEBEĞİN ADI AHSEN’Dİ…

Türkiye’yi ağlatan trafik kurbanları Espiye’de toprağa verildi.

Espiye Devlet Hastanesi morgundan alınan anne Elif Çelik, 4 yaşındaki kızı Asya ve bir günlük Bebek Ahsen Çelik ile babaanne Havva Çelik'in cenazeleri Espiye Merkez Ulu Cami'ye getirildi.

Cenazeye, kazada yaralanan baba Oğuzhan Çelik ile Çelik ailesinin yakınları, Vali Yardımcısı Yüksel Çelik, Espiye Kaymakamı Osman Bilgin, Espiye Belediye Başkanı Erol Karadere, bazı belediye başkanları ile vatandaşlar katıldı. Kullandığı aracın kaza yapması sonucu yeni doğan bebeklerini eşi, annesi ve kızını kaybeden baba Oğuzhan Çelik,  cenazede güçlükle ayakta durdu.   

Oğuzhan Çelik'i yakınları teskin etmeye çalıştı. Ailenin sevenleri genç anne, çocukları ve Havva Çelik'in tabutları başında gözyaşı döktü.

Cuma namazının ardından kılınan cenaze namazı sonrası Havva Çelik, gelini Elif Çelik, çocukları Asya ve Ahsen Çelik ilçeye bağlı Çalkaya köyünde toprağa verildi.

Kaza Yeni doğan bebeklerini evlerine götüren Oğuzhan Çelik'in kullandığı 28 EP 827 plakalı otomobil, Keşap ilçesine bağlı Kılıçlı köyünde yol kenarında park halindeki 28 AC 725 plakalı kamyona çarpmasıyla meydana gelmişti Kazada Elif Çelik (27), babaanne Havva Çelik (48) sıkıştıkları araçta, Asya ve bir günlük Bebek Ahsen Çelik ise hastaneye kaldırılmak istenirken yolda hayatını kaybetmişti, baba Oğuzhan Çelik ise yaralanmıştı.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir