GiresunSiyaset

BİLGE’DEN MELİKOĞLU’NA HODRİ MEYDAN

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Görele Belediye Başkan aday Jeofizik Mühendisi Fikri Bilge, projeleriyle belediyeyi yönetmeye talipli olduklarını söyledi. Bilge, gazetecilere yaptığı açıklamada, “Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nden (ODTÜ) bazı öğretim görevlisi arkadaşlarımızı ilçeye davet ederek yaklaşık 50 sayfalık avam olarak addedeceğimiz bir rapor hazırlattık. Bu raporun içerisinde önümüzdeki 5 yılı kapsayacak projelerimiz var” dedi.

“TAKDİRİ HALKIMIZ YAPACAK”

Bilge Görele Belediye Başkanı Ertuğrul Melikoğlu’nun, “7 yılda 70 yıllık hizmet yaptık açıklaması sözlerini  şu cümlelerle değerlendirdi: “‘7 yılda 70 yıllık hizmet yaptık’ demek geçmiş dönemlerde görev yapmış belediye başkanlarımızın hizmetlerini yok saymaktır. Bu aynı zamanda o büyüklerimize saygısızlıktır. Az önce sizde sordunuz belediyenin yüksek meblağda borcundan söz ediliyor. Bu borç neden yapılmış? Bu borç yapılırken ne kadar hizmet getirilmiş? Bunun takdirini halkımız yapar, yapacaktır da.”

Projeleri arasında halk pazarı olduğunu da anlatan Fikri Bilge, bu doğrultuda birkaç örnek proje oluşturduklarını belirterek, “Şayet halkımız görevi bize verirse Görele’yi halk pazarına kavuşturmak bizim öncelikli olarak yapacağımız işler arasındadır.” vurgusunu yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir