AktüelGiresun

BELEDİYE İFTARI TAŞBAŞI PARKI’NDA

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu Ramazan Ayı nedeniyle bir açıklama yaparak, vatandaşların huzur içerisinde ibadetlerini yerine getirmeleri temennisinde bulundu.

Başkan Aksu, bu yıl da hep beraber Ramazan Ayına kavuşmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek şunları dile getirdi; “Ramazan Ayı sadece oruç tutmak, sahura kalkmak değildir. Hoşgörünün, barışın, sevginin, yardımlaşma ve paylaşmanın ayıdır. Ramazan Ayının ülkemizde yaşanan acı olayların geride kalması için milletçe bütünleşeceğimiz, barışın etrafında kenetleneceğimiz bir fırsat olduğunu düşünüyorum.”

Belediye Başkanı Kerim Aksu, Ramazan Ayında vatandaşlarımızın sorun yaşamaması için gereken önlemleri aldıklarını belirterek şöyle devam etti: “Belediye olarak şehitlerimize saygı gereği eğlence programlarını yapmayacağız. Tarihi Taşbaşı Parkımızda her akşam arzu eden vatandaşlarımızla beraber iftar yapacağız. Atatürk Meydanı ve tiyatro salonumuzda kültürel ve sanatsal etkinliklerimiz olacak. Ayrıca tüm birimlerimiz gelen şikâyet ve talepleri değerlendirecektir. Sevgi ve barış ortamında Ramazan Ayını yaşayacağımıza inanıyor, ülkemizde acıların son bulması dileklerimle hayırlı bir Ramazan Ayı diliyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir