GiresunSiyasetUlusal

BEKTAŞOĞLU’NDAN GİRESUN’A MESAJLAR

CHP’de önseçime katılacak olan milletvekili aday adaylarından Eczacı Bülent Yener Bektaşoğlu, milletvekili olması halinde ayrım gözetmeksizin bütün Giresun’u temsil edeceğini söyledi.

Önceki gün yoğun bir katılımla aday adaylığını açıklayan Bektaşoğlu, “İnsan sevgisi ve saygısı kolay elde edilmeyen en büyük ev önemli servettir.Aday adayı olma kararımdaki en önemli etken de budur. Giresunluların sevgisiyle yola çıkıyorum. Bu sevgiyi siyasetin en üst noktasına taşıyacağım, , bütün CHP’lileri hep birlikte, fark gözetmeksizin Giresun halkının tamamını temsil edeceğim. Giresun’un milletvekili olacağım.Sizlere ilk vaadim budur” dedi.

Seçilmesi halinde TBMM dışında, Ankara’da Giresun’la, il ve ilçe başkanlığıyla koordineli çalışan halkla ilişkiler ofisi kuracağını, Giresunluların yoğun olarak yaşadığı İzmir, Bursa, İstanbul, Çanakkale gibi kentlerde yaşayan bütün hemşeriyle sık sık birlikte olacağını dile getiren Bektaşoğlu,”dertleriniz derdim olacak, gurbetle sılayı bütünleştireceğiz” ifadesinde bulundu.  

11022568_778895022179104_8176148125731679855_n

“CHP EN DEMOKRAT PARTİ”

CHP Milletvekili aday adayı Bülent Yener Bektaşoğlu, yaptığı açıklamada,Giresun’da üyelerle birlikte önseçim kararı alınmasını, “CHP, adaylarını üyeleriyle belirleyen en demokrat partidir” sözleriyle değerlendirdi.

Bektaşoğlu, şunları söyledi:”Bizlere önseçim gibi bir emaneti güvenerek teslim eden Başta genel başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu olmak üzere Cumhuriyet Halk Partisi yönetimine ve bu yöndeki tabanın eğilimini, üyelerimizin talebini Ankara’ya taşıyan milletvekilimize,il-ilçe yöneticilerimize, eski il başkanımıza ve Belediye Başkanımız Sayın Kerim Aksu’ya teşekkür ederim. 
Önseçime katılacak bütün adaylara başarılar dilerim”.

“ALLAHIN İZNİYLE CHP’Yİ BİRİNCİ PARTİ YAPACAĞIZ”

Delegelere de seslenen Bektaşoğlu, “Sizlerin hiçbir duygu ve düşüncenin etkisinde kalmadan, özgür iradenizle akıl ve vicdanınızın sesini dinleyerek partimizin başarısını sağlayan bir liste sıralaması yapacağınıza inanıyorum.
Hep birlikte bize güvenerek önseçim yetkisi veren Genel Başkanımızın mahcup etmeyeceğiz,
Giresun’da Allahın izniyle CHP’yi birinci parti yapacağız.

AKP’liler bizden, Giresunlulardan korkuyor . O’nun için Başbakan geldi burada 4-0 istedi. Onlara 4-0’ın nasıl olacağınız göstereceğiz. 30 Mart seçimlerinde gösterdik, 7 Haziran’da da görecekler. Giresun CHP’nin ve Cumhuriyetin kalesidir. Bu kaleyi yıktırmayacağız”diye konuştu.

Bektaşoğlu,açıklamasında,”Partime bilgim, görgüm, deneyimim ve en önemlisi de yaşımın getirdiği olgunlukla katkı sunmak istiyorum. 
Bunun için de sizlerden yetki istiyorum. Önseçimle aday olmuş milletvekili olma onurunu bana yaşatmanızı bekliyor, Kendimi size, sizi Allaha emanet ediyorum” dedi.
 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir