logo

reklam
06 Temmuz 2017

BEKTAŞOĞLU’DAN MALTEPE ÇAĞRISI

CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, “Adalet Yürüyüşü, ülkemizi karanlık mecralara sürüklemek isteyenlere, dikta heveslilerine tepki ve ciddi bir uyarıdır. İnşallah İstanbul’da Adalet isteyen 1 milyon kişi olacağız.” dedi.

“ADALET YÜRÜYÜŞÜNÜ TÜRKİYE SAHİPLENDİ”

Pazar günü Maltepe’de mitingle sonlanacak olan yürüyüşe devam ettiklerini belirten Bektaşoğlu, yaptığı yazılı açıklamada “ Ülkemizde yeni bir sürecin başlangıcı olarak kabul edilen yürüyüşümüz, iktidarın her türlü tehdit, baskı ve şantajlarına, saldırı ve provokasyonlara rağmen, toplumun değişik kesimleri, STK’lar, halkımızın büyük bölümü tarafından haklı görülmüş ve sahiplenilmiş, bu nedenle bütün dünyada ses getirmiştir” ifadesini kullandı.

“9 TEMMUZ’DAN SONRA TÜRKİYE ESKİ TÜRKİYE OLMAYACAK”

CHP Milletvekili Bektaşoğlu, açıklamasında şunları söyledi:”Bu yürüyüş, ülkemizi karanlık mecralara sürüklemek isteyenlere, dikta heveslilerine tepki ve ciddi bir uyarıdır. Bundan sonra da ortadan kaldırılan adalet düzeninin yeniden kurulması ve yok edilen demokratik hak ve özgürlüklerin geri gelmesi için mücadele edeceğiz.

Durmayacağız, yılmayacağız, susmayacağız; Cumhuriyet ve demokrasinin bedeller ödeyerek elde ettiğimiz kazanımlarını koruyacağız.

9 Temmuz’dan sonra Türkiye artık, eski Türkiye olmayacaktır”.

GİRESUNLULARA MİTİNGE KATILIM ÇAĞRISI

Bülent Bektaşoğlu, Giresunlulara mitinge katılım çağrısı yaparak “Tarihin her döneminde olayların akışına yön veren, Çanakkale’de düşmanın geri püskürtülmesinde, kurtuluş savaşımızın kazanılmasında, Cumhuriyetin kurulması ve korunmasında etkin görevler üstlenmiş ataların evlatları olan bütün Giresunlu hemşerilerimi ve özellikle İstanbul’da yaşayan kardeşlerimizi, onları temsil eden STK’larımızı bu kutsal yürüyüşümüzün ilk varış noktası Maltepe’ye bekliyorum” dedi   

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+3 = ?