logo

reklam
17 Nisan 2017

BEKTAŞOĞLU’DAN DEĞERLENDİRME

BEKTAŞOĞLU’DAN REFERANDUM KAMPANYASI DEĞERLENDİRMESİ

CHP milletvekili Bektaşoğlu oyunu 19 Eylül İlköğretim Okulu’nda 1098 No’lu sandıkta kullandı. Sandığa eşi Zekiye Bektaşoğlu ile birlikte gelen Bektaşoğlu, basın mensuplarına yaptığı açıklamada “en önemli yurttaşlık görevini yerine getirdik. Ülkemize hayırlı olsun” dedi.

“SONUÇLARI DAHA SONRA DEĞERLENDİRECEĞİZ”

Bektaşoğlu açıklamasında “Bu bir rejim seçimiydi. Türk halkı 2019’dan sonra ülkemizin nasıl yönetileceğine karar verdi. Biz de demokrasi ve cumhuriyetimiz için sandık başına gelerek oyumuzu kullandık. Çıkan sonucun başımızın üstünde yeri var. Ülkemizi yönetenler ve biz siyasetçiler halkımızın iradesi nasıl tercih ederse, ona göre davranacağız. Sonuçları daha sonraki günlerde değerlendireceğiz” ifadesini kullandı.

“41 GÜN BOYUNCA TAM BİR SEFERBERLİK ANLAYIŞIYLA ÇALIŞTIK”
Kampanyada, 41 gün boyunca il ve ilçe merkezleriyle bazı köylere ziyaretler gerçekleştirdiklerini ve bunun için 11 bin 200 Kilometre yol kat ettiklerini anlatan Milletvekili Bektaşoğlu, şöyle konuştu: “Bütün parti teşkilatımızla tam bir seferberlik anlayışı içinde çalıştık. Anayasa tasarısıyla getirilmek istenen tek adam rejiminin, cumhuriyet ve parlamenter demokratik sisteme, hukukun üstünlüğüne ve vatanın bölünmez bütünlüğüne, ulusumuza vereceği zararları anlattık. Vicdanımız rahat. Karşımızda, devletin bütün imkanlarını ‘evet’ sonucu çıkması için kullanan tarafsızlığını yitirmiş yanlı bazı kamu görevlileri, bilgi kirliliği ile algı yaratan yandaş medya ve provokatörler vardı. Buna rağmen tam bir görev ve sorumluluk içinde bıkmadan, yılmadan yorulmadan ve de korkmadan çalışan arkadaşların tümüne teşekkür ediyorum”CHP Milletvekili Bülent Bektaşoğlu daha sonra il ve bazı ilçelerdeki bazı oy kullanılan yerleri gezerek, sandık görevlilerine başarılar ve kolaylıklar diledi. 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+8 = ?