GiresunManşet ÜstüUlusal

BEKTAŞOĞLU: ÜNİVERSİTEMİZE KATKI GÖREVİMİZ

CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, Giresun Üniversitesi’nin Atatürk Stadyumu’nda düzenlenen 2014-2015 yılı mezuniyet törenine katıldı.  Bektaşoğlu buradaki konuşmasında, “üniversitemizin gelişmesi için üzerimize düşen görev ve sorumlulukları yerinde getireceğiz” dedi.

Bektaşoğlu üniversiteyle ilgili yaptığı değerlendirmede, Rektör Prof. Dr. Aygün Attar’a ve yöneticilere hizmetleri nedeniyle teşekkür ederek, ”Giresun Üniversitesi, artık sadece Karadeniz’in değil dünyanın en parlak yıldızıdır. Yaptığı başarılı akademik çalışmalarla, ulusal ve uluslar arası sempozyumlarla farkını ve farklılığını gösteriyor. Öğrenci, akademik personel sayısı, eğitim altyapısı başta olmak üzere her haliyle hızla büyüyor gelişiyor.

Bunda sayın rektör Prof. Dr. Aygün Attar ve Giresunluların da katkısı büyüktür. Sayın Rektörü, yöneticilerini ve emeği geçenleri kutluyorum” dedi.

DSC_5013

“GİRESUN’U, GİRESUN’UN BÜTÜN DEĞERLERİNİ VE EN ÇOK DA GİRESUN ÜNİVERSİTESİ’Nİ TEMSİL EDECEĞİM”

Bülent Bektaşoğlu mezuniyet töreniyle ilgili olarak şu değerlendirmeyi yaptı:” Giresun’un bir eğitim kenti olması dileğimizdir. Bunun için yani ilimizin ekonomik, sosyal ve diğer alanlarda kalkınma ve gelişmesi için sadece Sayın Rektöre, üniversitemiz yönetimine değil, herkese ama en çok da bizlere büyük görevler düşüyor.

Daha dün mazbatasını almış, ilk kez böylesine anlamlı bir törende ilk kez milletvekili olarak yer almış birisi olarak, buradan söz veriyorum. Ben Giresun’u, Giresun’un bütün değerlerini, en çok da Giresun’un  üniversitesini temsil edeceğim. Her türlü sorununu çözümünde katkım ve desteğim olacak.

Artık yeni bir dönem başlıyor. Diğer milletvekili arkadaşlarımın da aynı düşüncede olduğunu biliyorum.
En kısa sürede Sayın Rektörümüzden bilgiler alıp hedeflerimizi belirleyeceğiz”.

DSC_5014

Öğrencilere de çağrıda bulunan CHP Giresun Milletvekili Bektaşoğlu” Sizlerin ulu önder Atatürk’ün ilkeleri doğrultusunda, kültür, gelenek ve göreneklerimize uygun şekilde eğitim aldığınızı ve bunları vatanımızın, milletimizin hizmetine sunacağınızı biliyorum.  Sizlere hayatlarınızda başarılar ve mutlu günler diliyorum.

Ülkemiz sizlere emanet. Yolunuz açık olsun” ifadesini kullandı.

CHP Milletvekili törende başarılı öğrencilere plaketlerini vererek kutladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir