GiresunUlusal

BEKTAŞOĞLU ÖRGÜTLE SEÇİMİ DEĞERLENDİRİYOR

Cumhuriyet Halk Partisi Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, ilçe örgütlerinde değerlendirme toplantılarına katıldı. 

Eynesil, Çanakçı ve Görele’de düzenlenen toplantılarda konuşan Bektaşoğlu, “trilyonluk bütçelerle yürütülen kampanya, para, güç, devlet imkanları, hizmetle tehdit edilmiş muhtarlar, korku, algı yönetimeleri ve her türlü ihanetlere rağmen partimizin başarısı için çalışan sizlere teşekkür ediyorum. Emeğinize sağlık. Elimizden geleni fazlasıyla yaptık. Bunun için alnımız ak, vicdanımız rahat ” dedi.

BEKTAŞOĞLU ÖRGÜTLE SEÇİMİ DEĞERLENDİRİYOR

Amaçlarının Türkiye’de tek başına iktidar, Giresun’da birinci parti olmak olduğunu ancak bunda başarılı olunmadığını ifade eden Bülent Bektaşoğlu, örgütle yaptıkları değerlendirmelerle bunun nedenlerini ortaya çıkaracaklarını  ve genel merkeze sunulmak üzere hazırlayacakları raporun bir yol haritası oluşturacağını söyledi. CHP Milletvekili, “ben önseçimle, sizlerin ve Giresun halkının oylarıyla milletvekili seçildim. Sizlerle bu tür toplantıları sürekli yapacağız. Bütün kararları beraber alacağız. Asla sizlerle iletişimimiz kopmayacak. Parti içi demokrasiyi yaşayıp yaşatacağız. Eksiklerimizi, bizim dışımızda gelişen ve başarımızı engelleyen faktörleri değerlendireceğiz. Yılgınlığa gerek yok. Asıl görevimizi bundan sonra başlıyor. Cumhuriyetin Cumhuriyet Halk Partililere ihtiyacı var” diye konuştu.

BEKTAŞOĞLU ÖRGÜTLE SEÇİMİ DEĞERLENDİRİYOR

Toplantılara, Eynesil İlçe Başkanı Ahmet Karadeniz, Çanakçı İlçe Başkanı Sebahattin Kudal ve Görele İlçe Başkanı Osman Yılmazarslan ve parti yöneticileri katıldılar. 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir