logo

reklam

BEKTAŞOĞLU: ÖNSEÇİM VAR DİYE ADAY OLDUM

Giresun’da milletvekili  adaylarını  Hakim gözetiminde üylelerle belirleyecek olan  CHP’de, kamuoyuna ilk adaylığını açıklayan isim Eczacı Bülent Bektaşoğlu oldu. Partililerin katılımuyla bir basın toplantısı düzenleyen Bektaşoğlu, aday adayı olmasında CHP'nin ön seçim kararının etkili olduğunu, ön seçimde partililerine, genel seçimde ise halka güvendiğini söyledi.

Bektaşoğlu, konuşmasında,şunları söyledi: "Siyasete ilk başladığım partim olan CHP'de bugüne kadar zik zak yapmadan mücadele ettim.Geçmiş dönemlerde aday olmasam da beklediğim sıradan aday gösterilmesem de hiçbir zaman partime sırtımı dönmedim. Daima partimin içerisinde var oldum. Dahası halkımızın içerisinde var olduk. Partimizin ön seçim kararı almasıyla heyecanlandım, umutlandım adeta coştum ve aday adayı olmaya karar verdim. Bu sefer CHP'demilletvekili adayını sizler parti tabanı, partiye asıl emek veren gönüldaşlarım belirleyecektir. Bu nedenle bende aday oldum. 
Bu sefer Vallahi de billahi de bu işi başaracağız.Yapılacak ön seçimde partililerime, genel seçimlerde ise halkımıza güveniyoruz. Halkımız bizi tanıyor biz de halkımızı tanıyoruz" dedi. 

Kalabalık bir katılımla gerçekleşen toplantıya, çok sayıda il ilçe yöneticisi,meclis üyeleri, STK temsilcileri ve kalabalık bir davetli topluluğu katıldı. 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+4 = ?