AktüelGiresun

BEKTAŞOĞLU OKUL ARKADAŞLARIYLA BULUŞTU

Giresun Lisesi’nin 6 Fen-B sınıfının 1970-71 yılı mezunları öğrencileri, geleneksel hale getirdikleri ‘Giresun Buluşması’nı gerçekleştirdiler. Organizasyonu yapan ekipten Fahri Akdemir ve Şükrü Şahin, bu yıl mezuniyetlerinin 45.yılını kutladıklarını belirterek, katılımcılara teşekkür etti.

Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen okul arkadaşları aileleriyle Giresun Lisesi’ni de ziyaret ederek, halen öğrenim gören öğrencilerle söyleştiler. Ayrıca okul tarihçesi stantının açılışını yaptılar. DSC_0870

Giresun Lisesi mezunlarının 45. Yıl buluşması için önceki gün TİBOR’da gerçekleştirdikleri yemeğe, aynı yıl mezunlarında CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu da katıldı. Bektaşoğlu, arkadaşlarına hitaben yaptığı konuşmada“45 yıldır sürdürdüğümüz bu dostluk herkese örnek olsun. Bizler o zamanki günleri özlüyoruz Lisemiz Türkiye’nin başarı sıralamasında ilk beşlere girerdi. Çok önemli değerler yetişti. Her meslek gurubundan başarılı olmuş pek çok arkadaşımız var. İçinizden çıkmış birisi olarak sizlere kapım her zaman açık. Yolunuz Ankara’ya düştüğünde mutlaka sizleri konuk etmek isterim” dedi.

DSC_0886

Milletvekili Bektaşoğlu, öğretmenleri olan Emin Aktaş, Alaettin Eriş, Fikret Karadeniz’le o günleri yad eden konuşmalar yaparak anılarını tazeledi.

Gece birlilikte çekilen anı fotoğrafıyla sona erdi.

????????????????????????????????????
????????????????????????????????????

 

Konuklar, Giresun adası ve tarihi turistik yerleri gezdikten sonra bir dahaki yıl yeniden bir araya gelmek üzere ilimizden ayrıldılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir