logo

reklam
16 Aralık 2015

BEKTAŞOĞLU KEİPA’NIN İLK TOPLANTISINA BAŞKANLIK YAPTI

Cumhuriyet Halk Partisi Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu,  12 Karadeniz ülkesinin üyesi olduğu Karadeniz Ekonomik İşbirliği Parlementerler Asamblesi (KEİPA) Türk Gurubu 26. dönem ilk toplantısına başkanlık yaptı. 

 

 

IMG-20151215-WA0022

 

 

Bektaşoğlu’nun başkan lığında toplanan gurup, gündemindeki seçim maddesini görüştü. Daha sonra yapılan oylamada, Kırıkkale Milletvekili Ramazan Can, gurup başkanlığına seçildi. Bektaşoğlu’nın KEİPA'daki görevi Hukiki ve Siyasi İşler Komisyonu üyeliği olarak devam edecek.

Milletvekili Bektaşoğlu, “partim tarafından önerildiğim ve Milli Eğitim Komisyonu üyeliği ile birlikte sürdüreceğim KEİPA’daki görevim Giresun’a hemşerilerime hayırlı olsun” dedi.

CHP Milletvekili,” Görevim süresince Giresun’un başta tanıtımı olmak üzere üye ülkelerle IMG-20151215-WA0023ekonomik,siyasi, kültür, turizm ve eğitim alanlarındaki işbirliğini güçlendirmeye yönelik çalışmalar yapacağım. İlk fırsatta, üniversitemiz, belediyeler, Ticaret Borsası, TSO,  Ziraat Odası, GESOB, Fiskobirlik, Kent Konseyi ve diğer kuruluşlarımızla bilgilendirme toplantıları düzenleyeceğiz” diye konuştu.  

KEİPA Gurubunda 10 milletvekili görev yapıyor.
 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+8 = ?