logo

reklam
26 Haziran 2017

BEKTAŞOĞLU İLÇELERDE BAYRAMLAŞ TÖRENLERİNE KATILDI

CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, partisi tarafından ilçelerde düzenlenen bayramlaşma törenlerine katıldı.

????????????????????????????????????

Bektaşoğlu, Piraziz, Bulancak, Keşap, Espiye Tirebolu ve Görele’de partililer ve halkla bayramlaştı.  

Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun önderliğinde Ankara-İstanbul yolu güzergahında süren ve kendisinin de katıldığı Adalet Yürüyüşü hakkında partililere bilgiler veren Bektaşoğlu, Giresunluları yürüyüşe destek vermeye çağırdı.

Milletvekili Bektaşoğlu, “Türkiye’de iyi olan şey kalmadı. Toplumumuz her şeyden yakınıyor. Mutlu değiliz. Ama en önemlisi adalet. Bir ülkede adalet bozulmuşsa, o ülke batışa doğru sürükleniyor demektir. İktidarın ortadan kaldırmaya çalıştığı, ele geçirmek istediği adalet düzenini teslim etmeyeceğiz. Biz herkes için lazım olan adaletin bütün kurum ve kurallarıyla yaşamasını, siyasetin güdümünde olmamasını, adalet görevlilerinin bağımsız, tarafsız şekilde görev yapmasını istiyoruz. Bunun için yollardayız. İktidarın uygulamalarını tepkimiz bu yürüyüşle sınırlı kalmayacak” dedi.

Bektaşoğlu, yürüyüşe Giresunluların da katılmalarını istedi. 

????????????????????????????????????

Bayramlaşma törenlerine İl Başkanı Necati Tığlı ve bazı il yönetim kurulu üyeleri de katıldı. Tığlı, Çarşamba günü Karadeniz’deki CHP örgütleri olarak organizasyonla Adalet Yürüyüşüne katılacaklarını ve halen hazırlıkların sürdüğünü belirterek,  genel Başkan Kılıçdaroğlu’na destek vereceklerini söyledi. 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+8 = ?