logo

reklam
13 Ağustos 2017

BEKTAŞOĞLU GİRESUN PROTOKOLÜNÜ ZİYARET EDİYOR

CHP Giresun Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, “devleti temsil düşüncesiyle ve kamu adına görev anlayışıyla ilimize hizmet eden bütün yöneticilerimizle uyum ve işbirliği içinde çalışacağız. Söz konusu olan Giresun’sa gerisi teferruat” dedi.

VALİ'YE BAŞARILAR DİLEDİ 

İl protokolünü ziyaret programı kapsamında, bir süre önce göreve başlayan Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları'nı makamında ziyaret eden Bektaşoğlu, Valiye görevinde başarılar diledi. “Valiyle çok yararlı bir görüşme yaptım” diyen Bektaşoğlu yaptığı açıklamada, Giresunla ilgili sorunları ve gündeme alınmasını istediğimiz konuları görüştük. Kendisinin ilimizle ilgili önemli hizmetler yapacağına inanıyorum. İzlenimim bu yönde.
Özellikle her Çarşamba günü Halk Günü düzenlemesi ve kendisine iletilen sorunların çözümü için çaba harcaması, yoksul, yardıma muhtaçlara şehit, gazi ailelerine yaptığı ziyaretlerle devletin şevkatini hissettirmesi, iyi bir noktadan başladığını gösteriyor. Bizler de kendisine talep ettiği konularda yardımcı olacağız” ifadesini kullandı.Milletvekili Bektaşoğlu, Giresun Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahim Alan ve Jandarma Bölge ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Hakan Saraçı da ziyaret etti. 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+6 = ?