logo

reklam
08 Aralık 2014

BEKİR BAYRAM’IN ANNESİ HAFİZE BAYRAM TOPRAĞA VERİLDİ

Giresun Gazeteciler Derneği Başkanı Bekir Bayram’ın annesi Hafize Bayram son yolculuğuna uğurlandı. 

Giresun Devlet Hastanesi'nde uzun süredir tedavi gören ve dün gece 02:00 sularında hayata gözlerini yuman anne Bayram, bugün ikindi namazına müteakiben, Dereli ilçesi Meşeliyatak Köyü camiinde kılınan cenaze namazı sonrasında aile kabristanlığında defnedildi.DSC_3012

Hafize Bayram için düzenlenen köy camiinde düzenlenen cenaze törenine, Vali Hasan Karahan da katıldı ve taziyelerini ileterek Başkan Bayram ve  acılı aileye başsağlığı ve sabırlar diledi.

DSC_3021

Cenazeye Vali Karahan’ın yanı sıra merhumenin yakınları, Dereli Kaymakamı Ömer Faruk Kala, İl Emniyet Müdürü Uğur Öztürk, Giresun Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mahir Kadakal, AKP İl Başkanı Hasan Aydın, Merkez İlçe Başkanı Bahadır Akar, MHP İl Başkanı Dr. Orhan Erzurum, Giresun Valiliği Basın ve Halkla İlişkiker Müdürü Cahit Akdoğan, Belediye Basın Halkla İlişkiler Müdürü Mustafa Öztürk, Ordu 19 Eylül Gazeteciler Derneği Başkanı Erdoğan Erişen, Giresun'da görev yapan gazeteciler,sivil toplumlum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+10 = ?
#

BEKİR BAYRAM’IN ANNESİ HAFİZE BAYRAM TOPRAĞA VERİLDİ” için 1 yorum

  1. SELAMİ ÇELEBİ : diyor ki:

    mekanı cennet olsun. Rabbim rahmet eylesin. Bekir başkanıma ve ailesine sabır diliyorum.