GiresunSiyaset

BBP GİRESUN’DA 22.YILINI KUTLADI…

Büyük Birlik Partisi Giresun Merkez İlçe Başkanlığının düzenlemiş olduğu 22 Yıl etkinliklerinde duygu dolu anlar yaşandı.

İl Başkan Yardımcısı Haydar Uzun’un Yasin-i Şerif okuması ile başlayan 22 Yıl kutlamasında, programın açılış konuşmasını gerçekleştiren Merkez ilçe Başkanı Mustafa Konar; “Öncelikle bu akşam burada bizi yalnız bırakmayan tüm teşkilat mensubu arkadaşlara öncelikle saygılar sunuyorum. Partimiz Camiası dile kolay 22 yıllık bir süreç geçirmiştir. Merkez ilçe teşkilatına öncülük etmekten onur duyduğumu bir kez daha ifade etmek istiyorum. 4 Ocak’ta olağan kongre ile devraldığım bu görevi laiki ile yerine getireceğime söz veriyorum” dedi.

TOSLU’YA TEŞEKKÜR PLAKETİ!

 22 yıldır Büyük Birlik Partisi Camiasında olan ve yaklaşık 12 yıldır İl Başkanı olan Selahattin Toslu’ya, teşkilata kazandırmış olduğu değerlerden dolayı teşekkür plaketi takdim eden Konar; “22 yıldır Büyük Birlik Partisi içinde bulunan ve her alanda verilen hiçbir görevden kaçmayan İl Başkanımız Sayın Selahattin Toslu’ya bizlere kazandırmış olduğu değerlerden dolayı şahsım ve teşkilatım adına öncelikle teşekkürlerimi iletiyorum. Bizde Merkez İlçe teşkilatı olarak, İl Başkanımızın ve İl yönetimimizin talimatları doğrultusunda hareket etmek için elimizden geldiğince var gücümüzle çalışmaya hazır olduğumuzu beyan ediyoruz. 22 Yıl boyunca Partimize katmış olduğu değerlerden dolayı İl Başkanımıza teşekkür plaketini takdim ediyorum” dedi.

DUYGU DOLU ANLAR YAŞANDI!

Büyük Birlik Partisi İl Başkanı Selahattin Toslu Merkez ilçe teşkilatının hazırlamış olduğu gece için tüm teşkilat mensubuna teşekkürlerini ifade etti. Toslu; “Yeni seçilen Merkez ilçe Başkanımız Mustafa Konar, genç bir ekiple yola çıktı. Bu yolda ben şahsım adına kendisinin başarılı olacağına cani gönülden inanıyorum. Birliğimizin oluşumu daim olması temennisi ile tüm teşkilat arkadaşlarıma başarılar diliyorum” dedi.

 OCAK BAŞKANLIĞINA EKER ATANDI!

 22 Yıl kutlamaları sırasında Alperen Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı il Başkanını açıklayan Toslu; “Alperen Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Giresun İl Başkanlığına Olgun Eker atanmıştır. Kendisine de bu yolda başarılar diliyorum” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir