logo

reklam
13 Şubat 2015

BATLAMA PLATFORMU SUNTA İÇİN DEVREDE

Baltama Platformu Grubu Belediye Başkanı Kerim Aksu’yu makamında ziyaret ederek görüş ve öneriler içeren bir dosya sundu.

Platform Başkanı İbrahim İlyasoğlu, üyeler Rahmi Tozlu, Bilal İnanç, Yusuf Akdağ, Ayhan Kara, Ahmet Vural, Asım Demircioğlu, Mehmet Tozluoğlu, Hasan Şenel, Abdullah Akar, Mesut İnanç, İbrahim Akgün ve Fahrettin Cici, Belediye Başkanı Kerim Aksu’ya Giresun adına taleplerini ilettiler.

Başkan Kerim Aksu, siyasi görüşleri bir kenara bırakıp, Giresun’a hizmet için çalışmak gerektiğini belirterek; “Batlama Platformu adıyla bir araya gelmeniz çok güzel. Her siyasi görüşten arkadaşlar bir araya gelmişsiniz. Bundan çok memnun oldum. Ben seçildikten sonra parti rozetini çıkarıyorum. Siyaset hizmet için yapılır. Giresun’un kalkınması için birlikte çalışmalıyız. Bu görüşlerimi her fırsatta dile getiriyorum. Bu makamlar gelip geçici, önemli olan eser bırakabilmek.” şeklinde konuştu.

Baltama Platformu Başkanı İbrahim İlyasoğlu, Belediye Başkanı Kerim Aksu’yu ilk kez ziyaret ettiklerini, kendi yöreleri ile ilgili taleplerin yanında Giresun’a yapılmasını istedikleri projeleri dosya halinde sunduklarını ifade etti. İlyasoğlu, Sunta Fabrikası arazisinin satın alınarak, Giresun’a istihdam sağlayacak bir yatırıma tahsis edilmesini istedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+6 = ?