logo

reklam
01 Eylül 2017

BAŞKANLIK MAKAMINDA ‘İKTİDARA GELİYORUZ’ MESAJI

Kurban Bayramının birinci günü Belediye Başkanlık Makamında bayramlaşma yapıldı.

Konuklarını karşılayan Başkan Vekili Hayati Tökez, bayramların barışma, kaynaşma ve beraberlik günleri olduğunu belirterek; “Ötekileştirme, ayrıştırmaya değil, bu günlerde birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var” dedi 

Belediye Başkan Vekili Hayati Tökez, Başkan Kerim Aksu’nun anneannesinin vefatı nedeniyle bayramlaşmaya katılamadığını söyledi.

Tökez; “Bayram günlerini iyi değerlendirmek gerekir. Bayram günlerinde eşimizi, dostumuzu, komşumuzu, akrabalarımızı ziyaret edelim. Toplumda ayrışmayı değil barışı, dayanışmayı, bütünleşmeyi sağlayalım. Buraya katılan herkese çok teşekkür ediyor, tüm vatandaşlarımızın bayramını kutluyorum” dedi.

"CHP'Lİ BELEDİYE SAYISINI ÇOĞALTACAĞIZ"

Bayramlaşma törenine katılan Milletvekili Bülent Bektaşoğlu, Çanakkale’de yapılan Adalet Kurultayı hakkında bilgi verdi. Bektaşoğlu, iktidarın çatırdamaya başladığını, ana muhalefet partisi olarak iktidarı devralmaya hazır olduklarını söyledi. Yapılacak olan seçimde belediyeyi yeniden kazanacaklarını belirten Bektaşoğlu, "tek bir amacım var. O da partimin iktidarını görmek. Merkez ve Piraziz belediyemizin CHP'de olması hepimizi hepimizi gururlandırıyor. Çevre illerimizde bu mümkün olmadı. Bundan gurur duyuyoruz. İnşallah aynı mutluluğu tekrar ve belediye sayımızı çoğaltarak yaşayacağız" dedi.

Belediyedeki bayramlaşma törenine, CHP İl Başkanı Necati Tığlı, Merkez İlçe Başkanı Hakan Türker, belediye meclis üyeleri, muhtarlar, sivil toplum örgütü temsilcileri, belediye personeli ve vatandaşlar katıldı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+3 = ?