Spor

BAŞKAN AKSU:GİRESUNSPOR SEVDAMIZ

Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Giresunspor'un hafta sonu oynayacağı Adanademirspor maçı öncesi kafileye moral yemeği verdi.

Yemekte konuşan Giresunspor Başkanı Bozbağ yeşil beyazlı takımın Giresun'un ortak sevdası olduğuna dikkat çekerek "3 sene önce aldığımız ve şuan ki geldiğimiz noktaya baktığımızda çok güzel bir yerdeyiz. Her zaman söylediğim gibi bu şehrin mülki amiriyle, basınıyla, taraftarıyla ve bu şehirle birlikte Giresunspor bir değer. Giresun'un en önemli markası. Belediye Başkanımıza vermiş olduğu bu anlamlı yemek için çok teşekkür ediyorum. Giresunspor buralara çok farklı noktalardan geldi. Biz yokluğun ne olduğunu, şehir olarak yaşadık. Teknik heyetimize, hocalarımız ,taraftarlarımıza ve sporcularımıza güveniyorum. Bu yolun sonu aydınlık. Bu yolun sonu umut dolu. Katılımlarınız için hepinize teşekkür ediyorum"dedi.vgo3y0m602j6ubh082f60c (1)

Belediye Başkanı Kerim Aksu, ise çocukluğundan beri Giresunspor'un peşinde olduğunu söyledi. Başkan Aksu yaptığı konuşmada, şunları söyledi: " Benim Giresuspor'dan vazgeçmem mümkün değil. Hangi makamda olursam olayım Giresuspor benim sevdamdır. Bilirsiniz protokolde sıkılınca maratona geçiyorum.Altıncı yılıma girdiğim belediye başkanlığı dönemimde her zaman Giresunspor'a destek olmaya çalıştık. Başkanımız ile şampiyon olduğumuzda da görüşmemiz oldu. Katkı sağlayacağımızı taahhüt ettik ve o katkıyı da sağlayacağız. Daha önceki yıllara da olduğu gibi bu yılda aynı şekilde üzerimizde düşen neyse yapacağız. Giresun küçük bir kent ama canlı bir kenttir. Giresunspor şehirde bir markadır. Daha büyük takımlar deplasmana çok az seyirci ile giderken, Giresunspor çok daha fazla taraftarıyla deplasmana gidiyor. Giresunspor taraftarı her koşulda her şartta takımına sahip çıkmıştır. Giresun bizim için olmazsa olmazlardan bir tanesidir. Hafta sonu kendi evimizde güzel bir başlangıç yapacağız. Ben sizlere inanıyorum. Sizin arkanızda bizler varız. Hepinize şimdiden teşekkür ediyorum.Yolumuz açık olsun."

Belediye Başkanı Kerim Aksu, Başkan Yardımcısı Murat Ersoy, Giresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Temel Bozbağ, Teknik Direktör Mehmet Birinci,Yöneticiler, Teknik Kadro ve Futbolcuların katıldığı yemek oldukça neşeli bir havada geçti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir