Giresun

BAŞKAN AKSU’DAN MÜDÜRLERE ÜLTİMATOM

Belediye Başkanı Kerim Aksu, başkan Yardımcıları ve birim müdürleri ile 2014 yılını değerlendirmek ve Giresun’da yapılacak projelerle ilgili görüş alışverişinde bulunmak üzere , toplantı yaptı. 

Aksu, toplantıda yaptığı konuşmada, her müdürlüğün kendi alanı ile ilgili ve şehir için düşüncelerini ortaya koymasını istedi.

Aksu, şunları söyledi:“ Başkan yardımcılarımız, birim müdürlerimiz kendi görev alanında yapılanları, yürütülen projeleri, karşılaşılan zorlukları anlatsınlar. Ayrıca, belediyemizin yürüttüğü çalışmalar yakından takip edilsin. Şehirde doğalgaz ve diğer altyapı çalışmalarından dolayı sıkıntılı bir süreç yaşıyoruz. Bu çalışmalar tamamlanır tamamlanmaz, yoğun bir çalışma dönemine gireceğiz. Önemli projelere aslında başladık. Keşap Durağı, Kazancılar geçişi etüt çalışmaları başladı. Giresun yeni bir vitrin, yeni bir meydan kazanacak. Giresun için düşündüğünüz projeleri birlikte değerlendirelim. Tüm Müdürlükler, bizimle ve kendi arasında bilgi paylaşımı sağlasın. Bizler bu görevlerde sürekli kalmayacağız. Ancak birlikte yaptığımız eserler konuşulacak. Bu şehre bu ekip hizmet üretiyor. Birlik ve Beraberlik içersinde çalışmalarımızı sürdürmeliyiz. Her Müdürümüz, kendi alanında personeline ve çalışmalara hakim olacak. Tüm birimlerimiz insan odaklı hizmet üretmeye özen gösterecek. Vatandaşın şikâyetlerini en aza indirip, bu şehirde insanların mutlu bir ortamda yaşamasını sağlamalıyız. Bunu sağladığımızda, bizlerde mutlu oluruz “ 

Yaklaşık 2 saat devam eden toplantıda, müdürler yapılan çalışmalar hakkında bilgi verirken, devam eden ve planlanan çalışmaları da Başkan Aksu’ya aktardılar.

Belediye Başkanı Kerim Aksu, müdürler toplantısının belirli aralıklarla yapılacağını, önümüzdeki toplantıda yeni projelerin ele alınacağını belirterek, müdürlerin yeni yılını kutladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir