GiresunManşet Üstü

BAŞKAN AKSU:“ATATÜRK ÖLÜMSÜZDÜR”

Belediye Başkanı Kerim Aksu, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızda ayrılışının 76. Yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı. Aksu, Büyük Önder’in her geçen gün daha da ölümsüzleştiğini ifade etti.

Başkan Kerim Aksu Mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Milletimizi yok etmeye çalışan düşmana karşı, Büyük Önderimizin başlattığı, Milli Mücadele, kazanılan zaferler, Çağdaş Türkiye Cumhuriyeti, onurlu birer yurttaş olarak yaşamamız için bizlere bırakılan en büyük mirastır. Mustafa Kemal Atatürk, liderliğinde vatan toprağını canlarıyla, kanlarıyla savunan tüm şehit ve gazilerimize sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz. Dünya milletlerinin, büyüklüğünü kabul ettiği Mustafa Kemal Atatürk, her geçen gün daha iyi anlaşılmakta, büyük dehası her geçen gün perçinlenmektedir.

Büyük Atatürk; 

En Büyük Eserim dediğin Türkiye Cumhuriyeti’nin 91. Yılını coşkuyla kutladık. Giresun Halkı, kok kola ve inançla Cumhuriyet’i ilk günkü heyecanla sahiplenmiştir. Bizlere bıraktığın eserler sonsuza kadar yaşayacaktır. Eserlerinden ve Senden vazgeçmemiz mümkün değildir. Senin varlığın, Türk Gençliği’nin en büyük hazinesidir. Fikirlerin Işığımız, Cesaretin Karakterimiz, Cumhuriyet’in Yıldızımızdır. Hatıran önünde saygıyla eğiliyor, özlemle, şükranla, anıyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir