GiresunManşet Üstü

BAŞBAKAN’A BAKKAL DÜKKANI AÇTIRDILAR…

CHP İl Başkanı Eşref Karaibrahim, Başbakan Erdoğan’ın katıldığı mitingi, “müjde bekliyorduk, yolsuzluk yapmıyorum demeye gelmiş, dedi gitti” sözleriyle değerlendirdi.

Karaibrahim, Başbakanın açılışını yaptığı hizmetlerin çoğunun vatandaşların bağışlarından oluştuğunu iddia ederek, “listede bakkal dükkanı bile var” diye konuştu.

CHP İL BAŞKANI: BAŞBAKAN GİRESUN’A

“YOLSUZLUK YAPMADIM” DEMEYE GELMİŞ

Karaibrahim,CHP Giresun Milletvekili Eşref Karaibrahim, Merkez İlçe Başkanı Burak Bektaşoğlu ile düzenlediği basın toplantısına,  mitingin afiş ve pankartlarını özel idare ve AKSA işçilerine astırıldığı iddiasıyla başladı. Bunların yasal süre geçmesine rağmen toplatılmadığını söyleyen CHP İl Başkanı, “emniyetten şimdi bize yapıldığı gibi ceza yazılmasını ve cezanın makbuzunu görmek istiyoruz. Ama bunu Emniyet Müdürü keserse Hakkari’ye gider. Ama dik durmasını bilmeli” dedi.

KARAİBRAHİM: “BAŞBAKAN’A BAKKAL DÜKKANI AÇTIRDILAR”

Eşref Karaibrahim açıklamasında şunları söyledi:”Başbakan’dan Giresunla ilgili açıklama beklerdik. Ama kendisi yolsuzlukları savunma psikolojisine girmiş.Vatandaşın bağışla yaptıkları okulları hizmet diye açtılar. Yavuzkemaldeki otel de vatandaşın. Hatta açtıkları içinde bakkal dükkanı da var. Başbakan açtığı helikopter pistine bile inmedi”.

DSC_0794KAYDIRAK FOTOĞRAFINA TEPKİ

Karaibrahim basın toplantısında, kendisi ve Belediye Başkanı Kerim Aksu’yu Gazi Caddesi’nde kıza binmiş şekilde gösteren ve Ak Parti İl Başkanı Hasan Aydın tarafından Facebook’ya paylaşılan animasyonu da basın mensuplarına göstererek, “Kendisine yakıştıramadım. Bu tavırları ile Giresun siyasetine bir şey kazandırmıyor” diye konuştu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir