GiresunManşet Üstü

BAŞBAKAN ‘GEÇERKEN’ UĞRAYACAK…

22 Aralık'ta Giresun'a gelecek olan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın programı şekillenmeye başladı.Erdoğan'ın asıl programı bir gün bir gece geçireceği Ordu'da…Erdoğan, merkez ve Fatsa ile Ünye'de çok sayıda tesis açılışı yapacak.  Aynı gün Ordu’dan Giresun’a gelecek olan Erdoğan,  Atatürk meydanında 12.00'de halka hitap edecek. Programda  bazı tesislerin toplu açılışının da gerçekleştireği belirtiliyor. Ama Giresun'da yapımı tamamlanan sadece Giresun Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi var. 
Çok sayıda bakan ve partisinin Karadeniz milletvekilleriyle gezisini sürdüren Başbakanın, Giresun’da özellikle Eğribel Tüneli ile ilgili açıklamalarda bulunması bekleniliyor. 

Başbakan Erdoğan, Giresun’un ardından Görele’ye gidecek ve burada saaat 14.30'da da toplu açılış töreni gerçekleştirecek.

Erdoğan'ın bu gezisinde aralarında Piraziz, Görele ve Bulancak gibi ilçelerin de bulunduğu belediye başkan adaylarını açıklamayacağı öğrenildi.

GECEYİ ORDU’DA GEÇİRECEK…

 21 Aralık’da Ordu’ya gelecek olan Erdoğan, Ordu-Giresun Havalimanı, Ordu Çevreyolu’nu inceleyecek, Ünye Çevre Yolu’nun açılışını gerçekleştirecek Bu ildeki çok sayıda tesisin toplu açılış töreni Fatsa’da yapılacak.  Saat 15.30’da Ordu Cumhuriyet Meydanında toplu açılış ve miting yapacak olan Başbakan Erdoğan, akşam saat 19.00’da Sivil Toplum Kuruluş yöneticileriyle toplantı yapacak.

Geceyi Ordu’da geçirecek olan Başbakan Erdoğan, 22 Aralık sabahı Ordu’dan ayrılarak Giresun’a geçecek.

Ak Parti İl Başkanlığı’ndan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın gezisiyle ilgili bilgi verilmesi bekleniyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir