GiresunSpor

BAKAN KASAPOĞLU GİRESUN PROGRAMINI TAMAMLADI

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Giresun’daki gezi ve incelemelerini tamamladı. Vali Enver Ünlü, belediye başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nu ziyaretlerle programa başlayan Bakan Kasapoğlu, inşaatı süren Çotanak Spor Kompleksi’nde incelemelerde bulundu. Burada gazetecilere açıklamalarda bulunan Kasapoğlu, “bu stat sadece maçların oynanacağı stat olmayacak, Türkiye’nin en modern statlarından biri olacak. Aynı zamanda içerisinde inşa edeceğimiz alanlarla yaşayan bir stat olacak. Stadın hemen yanında bulunan olimpik yüzme havuzu hizmete açıldığında olimpik müsabakalara ev sahipliği yapacaktır. Çotanak Spor Kompleksi dünyada pek çok stada meydan okuyabilecek durumdadır”dedi. 
Bakan Kasapoğlu, 22 Ağustos’ta sel felaketinin yaşandığı Dereli ilçesinde incelemelerde bulunduktan sonra Görele’de programını sürdürdü ve son olarak Bulancak ilçesine, ilçe stadı inşaatını inceledi, Belediye Başkanlığını ziyaret etti.

Gece Giresun’dan ayrılan Bakan Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun gezisine Giresun milletvekilleri Cemal Öztürk, Kadir Aydın ve Sabri Öztürk de katıldı. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir